میزبانی مازندران در مرحله نهایی لیگ برتر والیبال نوجوانان

نسیم ورزش : مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ فدراسیون والیبال از برگزاری مرحله نهایی مسابقات لیگ برتر والیبال نوجوانان پسرباشگاه های کشور از روز شنبه به میزبانی مازندران در شهرستان رامسر خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، یونس حسن زاده گفت : مرحله نهایی این مسابقات با حضور هشت تیم راه یافته از مرحله مقدماتی این مسابقات روزهای ۱۶ تا ۲۱ بهمن ماه درشهرستان رامسر درغرب مازندران برگزار می شود.
وی اضافه کرد: مسابقات در ۲ گروه چهار تیمی به صورت دوره ای برگزار و از هر گروه ۲ تیم به مرحله نیمه نهایی صعود می کند و در نهایت قهرمان این دوره از مسابقات مشخص خواهد شد.
مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ فدراسیون والیبال گفت : پیش از این مرحله مقدماتی این مسابقات با حضور ۱۲ تیم گرامیداشت جام ‘شهدای منا ‘ به صورت متمرکز از روز شنبه ۱۳ آذرماه به میزبانی ارومیه واراک برگزار شد.
حسن زاده افزود : برگزاری مسابقات نوجوانان به صورت لیگ منظم و توجه باشگاههای لیگ برتری بزرگسالان که در رقابتهای لیگ برتر حضور دارند ، پیشتوانه سازی درست برای باشگاهها و نیز تیم ملی در رده های سنی مختلف خواهد بود.
وی یادآورشد : خوشبختانه در سال های اخیر توجه خوبی از سوی فدراسیون والیبال به تیم های نوجوانان، جوانان شده و این حمایت ها قطعا به آینده والیبال کشور کمک خواهد کرد.
مسابقات لیگ برتر والیبال جوانان باشگاههای کشور روز چهارشنبه این هفته به میزبانی باشگاه کاله مازندران در آمل برگزار شده بود و پس از ۶ روز رقابت تیم ها ، تیم پیکان تهران قهرمان شد و تیم های سازمان عمران شهرداری ساری و شهرداری ارومیه به ترتیب دوم وسوم شدند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو