مازندران مدال آورترین استان کشور

نسیم ورزش : مدیر کل ورزش وجوانان استان مازندران گفت: مازندران مدال آورترین و طلایی ترین استان کشور در حوزه ورزش قهرمانی است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، حبیب حسین زادگان روز یکشنبه در نشست هم اندیشی با روسای هیات های ورزشی شهرستان محمودآبادکه در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد، گفت: مازندران در ورزش قهرمانی جز استان های شاخص کشور است و این جای بسی خوشحالی دارد.
وی افزود: تقویت روحیه ورزشکاری و ایجاد تحرک در بین مردم موجب نشاط وسلامت جامعه می شود.
مدیر کل ورزش وجوانان استان مازندران با بیان اینکه مازندران در بیماری های قلبی و عروقی در وضعیت هشداری قرار دارد، گفت : فقر حرکت امروز فقط مختص به میانسالان و سالمندان نیست  ، بلکه به دانش آموزان نیز انتقال پیدا کرده است ودر آینده جامعه را با مشکل روبرو می کند.
حسین زادگان اضافه کرد: تنها راه ایجاد تحرک در جامعه همگانی شدن رشته های ورزش است که باید در اولویت هیات های ورزشی قرار گیرد.
وی تصریح کرد: آموزش و پرورش در فرهنگ سازی ورزش های همگانی در میان دانش آموزان، می تواند نقش محوری را ایفا نماید.
مدیرکل ورزش و جوانان مازندران  در این نشست  اظهار داشت: محمودآباد از شهرهای ورزش مازندران است که به دلیل قابلیت های فیزیکی و استعداد های جوانانش، وجود سواحل ،جایگاه ویژه ای در ورزش استان دارد. نیروی انسانی باهوش و فعال و فیزیک مناسبی که در محمودآباد است اگر با توان علمی ،اقتصادی و استفاده از تمامی ظرفیت ها توام شود، موجب تحول بزرگی در ورزش محمودآباد و منطقه خواهد شد.
مدیر کل ورزش وجوانان استان مازندران با بیان اینکه سرانه ورزشی درشهرستان محمودآباد نیاز به افزایش دارد ، گفت: با همکاری و تلاش فرماندار شهرستان محمودآباد و دستگاه های اجرایی شهرستان با تخصیص به موقع بودجه ، پروژه های نیمه تمام به بهره برداری خواهد رسید .
متولی ورزش مازندران، ورزش بانوان را از بخش هایی دانست که در سطح کشور به وضع مطلوب نرسیده و نیاز به آن دارد که به صورت جدی در آن کار شود.
 رییس اداره ورزش وجوانان شهرستان محمودآباد نیز با بیان اینکه دهیاری های شهرستان سالیانه مبالغ بسیاری صرف ورزش می کنند ، گفت: با وجود تلاش های بسیاری که صورت گرفته ، اما متاسفانه تاکنون برنامه ی منسجمی تدوین و یا اجرایی نشده است.
مسعود یوسفی افزود: طرح جامع ورزش روستایی در حال تدوین است وبه زودی اجرایی خواهد شد.
وی با بیان اینکه ورزش در دنیا بخشی از اقتصاد محسوب می شود ، گفت: با افزایش سرانه فضای ورزشی ، احداث سالن ها و تجهیز ورزشگاه ها می توان ایجاد درآمد نمود و در راستای کاهش هزینه ها تلاش کرد.
متولی ورزش محمودآباد گفت: این شهرستان به خاطر وجود سواحل زیبا و گردشگرپذیر بودن و استعداد بالای ورزشی جوانانش در ورزش های آبی، می تواند پایلوت ورزش ساحلی دراستان و حتی کشور باشد.
یوسفی  توجه به مشکلات جوانان را از موضوعاتی دانست که باید مورد توجه ویژه ای قرار گیرد، عنوان کرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو