مازندران قهرمان کشتی آزاد جام بین المللی هاشمی نژاد

نسیم ورزش: سیزدهمین دوره رقابت های کشتی آزاد جوانان جام شهید هاشمی نژاد در بهشهر با قهرمانی تیم مازندران خاتمه پذیرفت.

896

در این رقابت ها که ۱۶۰ کشتی گیر از ۴ تیم خارجی گرجستان، داغستان روسیه، ارمنستان و جمهوری آذربایجان و ۱۶ تیم داخلی در سالن ورزشی شهد هاشمی نژاد بهشهر برگزار گردید، تیم مازندران با ۶۲ امتیاز بر سکوی قهرمانی ایستاد و تیم های داغستان و تهران به ترتیب با کسب ۵۷ و ۴۷ امتیاز دوم و سوم شدند.

 نتایج انفرادی این رقابت ها به شرح زیر است:

وزن ۵۰ در وزن ۵۰ کیلوگرم: محمد خان از داغستان اول، علی فاتحی توابع تهران دوم و افشین صبوری از بیمه رازی شهید هاشمی نژاد و علی عباس رضا زاده از آذربایجان مشترکا سوم شدند.

در وزن ۵۵ کیلوگرم: عباس ماگمداف از داغستان اول، عبدالله شاخایف از داغستان دوم ، حسین خدیور ازبیمه رازی هاشمی نژاد ، کاوه رحمت آبادی از شهریار سوم شدند.

در وزن ۶۰ کیلوگرم: احمد عبدالله از داغستان اول، توفیق صادق لی از آذربایجان دوم و علی مقصودی از تهران و محمد نامجو مطلق از گیلان مشترکا سوم شدند.

 در وزن ۶۶ کیلوگرم: محمد متقی نیا از خراسان رضوی اول، مجتبی عمو زاده ازبیمه رازی هاشمی نژاد دوم ، میلاد حسین پور از گیلان و سای فولاد علی بلاد از داغستان سوم شدند.

در وزن ۷۴ کیلوگرم: جمال عبادی از نفت امیدیه اول، ماگمود آسترودین از داغستان دوم و صادق پاریاب از گیلان و نیما اشقاقی ازبیمه رازی سوم شدند.

در وزن ۸۴ کیلوگرم: حاجی محمد نجم الدین اف از داغستان اول، مجتبی شاهانی از تهران دوم ، محمد جواد حسینی ازبیمه رازی هاشمی نژاد و میر سید محمد حسین میرباغبان از تهران سوم شدند.

در وزن ۹۶ کیلوگرم: امیرحسین میرباباشاهی از گیلان اول، دانیال شریعتی از همدان دوم، شاهین حاجی میرزایی از کردستان و علی اصغر اکبری از بیمه رازی هاشمی نژاد مشترک سوم شدند.

در وزن ۱۲۰ کیلوگرم: محمد مرادی از کرمانشاه اول، محسن سیر از بیمه رازی هاشمی نژاد دوم و صابر کلی آزاد و شایان جدید زاده از توابع تهران سوم شدند.

 

این مسابقات که در سطح بسیار بالا و در حضور استقبال پرشور تماشاگران برگزار شد، به نفرات اول تا سوم انفرادی و تیمی به ترتیب ۵۰۰، ۳۰۰ و ۲۰۰ دلار جوایز نقدی اهدا شد.

در اهدای جوایز، مدال و کاپ قهرمانی به نفرات و تیم های برتر این تورنمنت، حبیب حسین زادگان مدیرکل ورزش و جوانان مازندران، علیرضا یونسی معاون سیاسی امنیتی استانداری، سید خالق سجادی فرماندار بهشهر، علی اصغر ثمربخش و سلمان قادری رئیس و نایب رئیس هیئت کشتی مازندران، محمد ابراهیم امامی رئیس کمیته داوران فدراسیون کشتی، سید عسگری اکبری رئیس اداره ورزش و جوانان بهشهر،عسگری محمدیان، علی اصغر بذری، عزیز واگذاری، امیرعباس مرادی گنجی از قهرمانان و پیشکسوتان کشتی، اعضای شورای شهر بهشهر، دیگر مسئولین استانی، شهرستانی و پیشکسوتان ورزش حضور داشتند.

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *