مازندران قهرمان وزنه برداری نوجوانان کشور شد

 

نسیم ورزش: در مسابقات وزنه برداری نوجوانان ۱۳ و ۱۴ سال کشور تیم مازندران با اقتدار قهرمان کشور شد.
782

 مسابقات وزنه برداری نوجوانان کشور که با  رقابت ۱۴۰ وزنه بردار ۱۳ و ۱۴ سال کشور به میزبانی قزوین برگزار شد، تیم مازندران با اقتدار با ۶۱۷ امتیاز قهرمان کشور شد.
در این مسابقات پس از وزنه برداران مازندرانی که موفق به ۲۴ مدال طلا، نقره و برنز شدند، تیم های خوزستان با ۵۳۲ و گیلان با ۴۸۸ امتیاز دوم و سوم شدند.
نفرات برتر وزنه برداران نوجوان مازندرانی در این مسابقات عبارتند:

امیررضا رمضانی مقدم در دسته ۵۶ کیلوگرم به ۲ مدال نقره و یک مدال برنز، امیرحسین سلامت در دسته ۶۲ کیلوگرم به ۳ مدال برنز، علی آقا کوچکی در دسته ۶۹ کیلوگرم به ۲ مدال طلا و یک مدال نقره و امیرخلیلی در دسته ۷۷ کیلوگرم به ۳ مدال طلا ، امیر رضا عسگری دون در دسته ۸۵ کیلوگرم به ۳ مدال طلا، افشین ابراهیمی در دسته ۹۴ کیلوگرم به ۳ مدال برنز، محمد شهاب انداز در دسته ۹۴+ کیلوگرم به ۳ مدال طلا و امیرمحمد چالاکی در دسته ۹۴+ کیلوگرم نیز به ۲ مدال نقره و یک مدال برنز دست یافتند.
مسابقات وزنه برداری نوجوانان قهرمانی کشور حکم انتخابی تیم ملی را داشت قرار شد نفرات برتر به اردوی تیم ملی دعوت شوند.
محمد صادق محمدی از مازندران به عنوان داور در این مسابقات حضور داشت و غلام رضا سلامت به عنوان سرمربی، اکبر غلام نتاج به عنوان مربی و سعید حمزه نتاج به عنوان سرپرست نیز تیم مازندران را همراهی می کردند.
همچنین در این پیکارها محمد شهاب انداز از مازندران در دسته ۹۴+ کیلوگرم با بلند کردن بیشترین وزنه به عنوان قویترین مرد کشور انتخاب شد.

در این رقابت ها محمد شهاب انداز از مازندران در یک ضرب ۱۲۰ کیلوگرم، دو ضرب ۱۶۰ کیلوگرم و در مجموع با ۲۸۰ کیلوگرم به عنوان قویترین مرد کشور انتخاب شد.

از نکات قابل توجه این مسابقات وزنه برداران مازندرانی در هر ۸ وزن موفق به کسب مدال شدند.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *