مازندران قطب اصلی ووشو کشور است

نسیم ورزش: رئیس فدراسیون ووشو گفت: پتانسیل ووشو مازندران بالا است و از این نظر مازندران قطب اصلی ووشو کشور است.


 

مهدی علی نژاد، در مجمع عمومی انتخابات هیئت ووشو مازندران در ساری با بیان اینکه مازندران قطب ووشو کشور است افزود: مسابقات ووشو جام جهانی ۲۰۱۶  به میزبانی ایران در دو بخش مردان و زنان در تهران برگزار می شود.

وی، با بیان اینکه کشورمان برای نخستین بار در بخش بانوان میزبان مسابقات مهمی چون جام جهانی ووشو است، اذعان داشت: میزبانی جام جهانی ووشو نشان دهنده اعتماد فدراسیون جهانی به ایران است.

رئیس فدراسیون ووشو با بیان اینکه مجمع  انتخابات هیات ووشو با درایت مدیرکل ورزش و جوانان استان در فضای کاملا آرام برگزار شد، اظهار داشت: در ارزیابی صورت گرفته در سال ۹۳ مازندران رتبه دوم کشور را کسب کرد.

علی نژاد با اشاره به اینکه تیم ملی ووشو کشورمان سه سال متوالی نایب قهرمان جهان شد، بیان داشت: مازندران نقش ویژه ای در موفقیت و افتخارآفرینی ووشوکاران کشورمان در کسب مدال دارد.

وی با بیان اینکه از پتانسیل و ظرفیت ووشو مازندران استفاده بهتری شود، گفت: هدف فدراسیون مساعدت و حمایت همه جانبه به هیئت های سراسر کشور است اما با توجه به پتانسیل و افتخارآفرینی نگاه ویژه ای به مازندران دارد.

رئیس فدراسیون ووشو از افتخارآفرینی ووشو کاران مازندرانی در معیت تیم ملی خبر داد و افزود: سجاد عباسی، ملیحه فضلی و صدیقه دریایی و …. به عنوان ملی پوشان مازندرانی بارها برای کشورمان افتخارآفرینی کردند.

علی نژاد با بیان اینکه مازندران توانمندی ۵۰ درصد ملی پوش در اردوی های مختلف تیم ملی را دارد، اذعان داشت: یکی از مشکلات ورزشکاران استان نبود خانه ووشو است که با همت مسئولان با جذب اعتبار ویژه می تواند با احداث خانه اختصاصی ووشو تا حدودی از مشکلات ووشوکاران مازندرانی را کاهش داد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *