مازندران قدرت بلامنازع ورزش جهان است

نسیم ورزش: مدیرکل ورزش و جوانان مازندران در جلسه با خیرین ورزشیار گفت: مازندران با داشتن قهرمانان و ورزشکاران بی شمار قدرت بلامنازع ورزش جهان محسوب می شود.

محسین زادگان مدیرکل ورزش مازندران
حبیب حسین زادگان، با اشاره به اینکه ورزش مازندران از نظر قهرمانی و افتخارآفرینی سرآمد کشور محسوب می شود، افزود: باید با حمایت مسئولین شرایطی برای سرمایه گذاران ایجاد کنیم تا خیرین، توجه و حمایت بیشتری برای توسعه زیر ساختها در ورزش داشته باشند.

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران با بیان اینکه ورزش مازندران برای شهروندان مازنی اهمیت و جذابیت خاصی دارد، گفت: با امضای تفاهم نامه بین اداره کل و مجمع خیرین می توان در جهت پیشبرد اهداف ورزشی امیدوار بود.

حسین زادگان با اشاره به بندهای مختلف قانون برنامه ششم توسعه کشور و بودجه سالانه، درباره حمایت از بخش های غیردولتی برای ورود به ورزش کشور، از ارایه تسهیلات ویژه به سرمایه گذاران و خیرین ورزش خبر داد و اظهار کرد: لازم است طرح ها و پروژه های نیمه تمام دولتی با مشارکت خیرین ورزشیار به بخش خصوصی واگذار شود که برای تشویق این افراد مشوق هایی نیز در قالب پرداخت های شبکه بانکی دیده شده است.
مدیر کل ورزش و جوانان مازندران ضمن مهم دانستن تشکیل مجمع خیرین ورزشیار در استان، افزود: این مجمع در جهت حمایت از رشته ها و هیات های ورزشی ، ساخت و تکمیل احداث پروژه ها تشکیل گردیده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *