مازندران شایستگی بهتر بودن در ورزش هاکی را دارد

 
نسیم ورزش:  رئیس فدراسیون هاکی در مجمع انتخاباتی هیئت هاکی مازندران در ساری گفت: قابلیت ورزش مازندران در افتخارآفرینی و کسب مدال در کشور عالی است.

بهرام شفیع با بیان اینکه قابلیت ورزش مازندران با توجه به توانمندی در افتخارآفرینی و کسب مدال در سطح کشور عالی است، اذعان داشت: استان مازندران در کسب موفقیت و افتخارآفرینی به همراه تهران یکی از استان های برتر کشور در ورزش محسوب می شود.
وی با اشاره به وضعیت بسیارخوب هاکی ایران در سالنی و چمنی در سطح آسیا بیان داشت: در حال ایران در ورزش هاکی در بین ۸ تیم برتر آسیا و ۱۲ تیم برتر جهان قرار دارد.

رئیس فدراسیون هاکی با اشاره به تفاوت آب و هوایی ایران با کشورهای جنوب و شرق آسیا اظهار داشت: شرایط آب و هوایی این گونه کشورها بسیارگرم و مرطوب است که همین مسئله مهمترین مشکل ورزشکاران ما با شرایط محیطی و آب و هوایی محسوب می شود.

شفیعی با بیان اینکه مازندران شایستگی بهتر بودن در ورزش هاکی را دارد، افزود: با جذب بازیکن و همچنین حمایت اسپانسر قوی مازندران می تواند قابلیت خود را در رشته هاکی به خوبی نشان دهد.

وی از گرانی و هزینه زیاد وسائل و تجهیزات ورزش هاکی اشاره کرد و گفت: با توجه به گرانی و مشکلات مالی در فدراسیون تمام سعی و تلاش فدراسیون استفاده مطلوب ورزرشکاران ملی پوش از امکانات، اسکان، البسه در اعزام های خارجی بود.

شفیع در پایان ضمن تشکر از حمایت های مدیرکل ورزش و جوانان مازندران برای شکوفایی ورزش استان در سطح کشور اظهار داشت: با توجه به انگیزه و تلاش های همه جانبه حسین زادگان برای موفقیت ورزش مازندران به طور حتم کارنامه اش در ورزش استان درخشان تر و موفق تر از گذشته خواهد شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو