مازندران را با ورزش کشتی می شناسند

نسیم ورزش: مدیرکل ورزش و جوانان مازندران در دیدار با قاسم رضایی دارنده مدال نقره رقابت‌های کشتی فرنگی قهرمانی جهان گفت: ورزش کشتی یکی از رشته‌های ورزشی شاخص این استان است که حتی بسیاری از مردم کشور نیز مازندران را با کشتی می‌شناسند.

محسین زادگان مدیرکل ورزش مازندران

حبیب حسین‌زادگان با بیان اینکه مازندران از استان‌هایی است که در ورزش قهرمانی جایگاه ویژه‌ای در کشور دارد، افزود: حضور مسئولان، متولیان و روسای ورزشی در منزل قهرمانان باعث دلگرمی و تداوم افتخار‌آفرینی‌ها است

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران ادامه داد: ملت‌ ما به وجود ورزشکاران پرافتخار که موجب زنده‌شدن نام ایران اسلامی در خارج از مرز‌ها می‌شوند، می‌بالد.

حسین‌زادگان با تاکید به اینکه امیدواریم شاهد شکوفایی بیشتر دیگر ورزشکاران مازندرانی در میادین مختلف باشیم، اضافه کرد: باید از هم‌اکنون شرایط مساعد تمرینی، روحی و جسمی برای کسب مدال این قهرمان در میدان المپیک آینده فراهم شود.

وی با اعلام کسب ۱۴۳ مدال توسط ورزشکاران مازندرانی در میادین مختلف جهانی، بین‌المللی و آسیایی، گفت: اوج درخشش ورزشکاران تلاش و کسب  مدال در میدان المپیک است و باید همه مردم و مسئولان از این ورزشکار که سهمیه برزیل را کسب کرده است، حمایت کنند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *