مازندران در پایان برگزاری ۴ مرحله لیگ کاراته وان ایران نایب قهرمان شد + نتایج کامل

نسیم ورزش : مازندران در پایان برگزاری ۴ مرحله لیگ کاراته وان ایران نایب قهرمان شد + نتایج کامل / با اتمام لیگ کاراته وان ایران ، تیم مازندران در دو بخش دختران و پسران در رده دوم جدول رده بندی قرار گرفت.
مازندران در پایان برگزاری 4 مرحله لیگ

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی نسیم ورزش٬ پس از پایان چهارمین و آخرین مرحله لیگ کاراته وان ایران(نوجوانان و جوانان)، سازمان لیگ فدراسیون رده بندی مدالی ۴ استان برتر در دو بخش دختران وپسران را به شرح ذیل اعلام کرد:

در بخش پسران:
۱٫ تهران ۱۴ طلا- ۱۴ نقره- ۱۲ برنز
۲٫ مازندران ۸ طلا- ۳ نقره -۱۳ برنز 
۳٫ مرکزی ۶ طلا- ۲ نقره- ۱ برنز 
۴٫ فارس ۵ طلا- ۸ نقره-۵برنز

در بخش دختران:
۱٫ تهران ۱۹ طلا- ۱۵ نقره- ۱۲ برنز
۲٫مازندران ۷ طلا- ۱۰ نقره- ۱۷ برنز 
۳٫البرز ۵ طلا -۱ نقره- ۷ برنز 
۴٫اصفهان ۲ طلا- ۳ نقره- ۷ برنز

نفرات برتر مرحله پایانی لیگ کاراته وان پسران:

رده سنی نوجوانان /
کاتای انفرادی 
مقام اول: امیر حسن معین الدینی (مس کرمان)
مقام دوم: میلاد ملک پور (مس کرمان)
مقام سوم: آکام خندانی (کردستان)
مقام سوم مشترک: مهدی محمدپور (آ.شرقی) 
مقام پنجم : رضا پور دهقان (صنعت مس کرمان)
مقام پنجم مشترک: امیر محمد عامری (صنعت مس کرمان)
مقام هفتم: رضا مسلمی (صنعت مس کرمان)
مقام هفتم مشترک: علیرضا حبیبی (صنعت مس کرمان)
۲۵ کاتارو در این بخش حضور داشتند. 

وزن ۴۷- کیلوگرم:
مقام اول: مازیار حبیب پور (گیلان)
مقام دوم: محمد امین رستمی (مازندران)
مقام سوم: امیرحسین بمان زاده (یزد )
مقام سوم مشترک: محمد مبین قنبری (صنعت مس کرمان) 
مقام پنجم : امیر حسین بدیعی (صنعت مس کرمان)
مقام پنجم مشترک: محمد سعید سعادتمندی (صنعت مس کرمان)
مقام هفتم: محمدامین بلوچی (صنعت مس رفسنجان)
مقام هفتم مشترک: احد قاضی زاده (صنعت مس کرمان) 
۴۸ کاراته کا در این بخش مبارزه کردند.

وزن ۵۲- کیلوگرم:
مقام اول: سعید اله یاری (البرز)
مقام دوم: امیر عباس بیگ محمدلو (تهران)
مقام سوم: امیررضا برزویی (کرمانشاه)
مقام سوم مشترک: حسین علیزاده (مازندران) 
مقام پنجم : علی متان کپوری (مازندران)
مقام پنجم مشترک: علی زمانی چهارمحال بختیاری)
مقام هفتم: محمد معین راعب (یزد)
مقام هفتم مشترک: عادل آژده نیا (صنعت مس کرمان)
۲۰ کاراته کا در این وزن حضور داشتند.

وزن ۵۷- کیلوگرم:
مقام اول: محمد حسین شیر صفت (فارس )
مقام دوم: علی ابراهیمی (تهران)
مقام سوم: علی قاسم زاده (اصفهان)
مقام سوم مشترک: عرفا دهقانی (یزد) 
مقام پنجم : حمیدرضا آژده نیا (تهران)
مقام پنجم مشترک: امیرحسین آقایی طرز جانی (یزد)
مقام هفتم: امیرحسین نیکویی (صنعت مس رفسنجان)
مقام هفتم مشترک: مهدی اکبری نژاد (صنعت مس کرمان) 
۲۱ کاراته کا در این وزن به روی تاتامی رفتند.

وزن ۶۳- کیلوگرم:
مقام اول: آرشام کریمی (گیلان) 
مقام دوم: علی نامداری (فارس)
مقام سوم: امیر مهدی اکبرپور (گیلان)
مقام سوم مشترک: محسن دانه (تهران) 
مقام پنجم : فرید بهادری (تهران) 
مقام پنجم مشترک: حسن قربانی (تهران)
مقام هفتم: امیررضا خواجویی (صنعت مس کرمان)
مقام هفتم مشترک: محمد مهدی باقری (صنعت مس کرمان)
در این وزن ۲۱ نفر به میدان رفتند.

وزن ۷۰- کیلوگرم:
مقام اول: پرهام اسدی فر (کرمان) 
مقام دوم: علیرضا فصیخیان (فارس)
مقام سوم: مصطفی غلامی (اردبیل)
مقام سوم مشترک: ابوالفضل حاجی پور (لرستان) 
مقام پنجم : امیرارسلان رضایی (لرستان) 
مقام پنجم مشترک: نیما خادمی نیا (مازندران)
مقام هفتم: ابولفضل نعمتی (زنجان)
مقام هفتم مشترک: –
در این وزن ۷ نفر شرکت داشتند.

وزن ۷۰+ کیلوگرم:
مقام اول: محمد سروش محمدی (تهران)
مقام دوم: طاها بشاورد (صنعت مس رفسنجان)
مقام سوم: ابولفضل نوری (مازندران)
مقام سوم مشترک: امیرمحمد کاظمی (ایلام) 
مقام پنجم : امیر محمد رجبی (قزوین)
مقام پنجم مشترک: احد اسدی (صنعت مس کرمان)
مقام هفتم: مهیار مرادی (تهران)
مقام هفتم مشترک: سید محمد رضا فریزنی گوهری (صنعت مس کرمان)
در این وزن ۱۱ کاراته کا حضور داشتند.

رده سنی جوانان/

کاتای انفرادی :
مقام اول: سید مجید وکیلی (قم)
مقام دوم: متین زارع (تهران)
مقام سوم: مهدی عبداله زاده (صنعت مس کرمان)
مقام سوم مشترک: محمد حسین خدادادی (اصفهان) 
مقام پنجم : دیار محمدی (کردستان)
مقام پنجم مشترک: محمد مصطفی ظفری زاده (فارس)
مقام هفتم: سید حسن کوهبان (صنعت مس کرمان)
مقام هفتم مشترک: امیر محمد نهری (صنعت مس کرمان) 
در این بخش ۱۴ کاتارو حضور داشتند.

وزن ۵۵- کیلوگرم:
مقام اول: شاهرخ نجفی (مازندران)
مقام دوم: فردین قادر پور (فارس)
مقام سوم: پوریا اقدسی (البرز)
مقام سوم مشترک: مرتضی کریمی (البرز) 
مقام پنجم : نوراله غفوری (البرز) 
مقام پنجم مشترک: امیرحسین علیپور (گیلان)
مقام هفتم: علیرضا رمضانی (مازندران)
مقام هفتم مشترک: امیرحسین زینعلی (قزوین)
در این وزن ۲۹ نفر با هم به مبارزه پرداختند.

وزن ۶۱- کیلوگرم:
مقام اول: علیرضا حیدری (مرکزی)
مقام دوم: عرشیا فیض (کرمانشاه)
مقام سوم: علی ابراهیمی (مس کرمان)
مقام سوم مشترک: حسین غله قروش (مس رفسنجان) 
مقام پنجم : هادی کیانی (آ.شرقی)
مقام پنجم مشترک: محمد حسین شجاعی (صنعت مس کرمان)
مقام هفتم: فرجام محمود پور (البرز)
مقام هفتم مشترک: احمد رضا زینعلی (صنعت مس کرمان) 
در این وزن ۲۳ کاراته کا شرکت داشتند.

وزن ۶۸- کیلوگرم:
مقام اول: کورش ذیگلری (فارس)
مقام دوم: علیرضا رضایتی (فارس)
مقام سوم: محمد صالح (فارس)
مقام سوم مشترک: محمد مهدی مهاجری (کرمان) 
مقام پنجم : محمد رضا جعفری (مازندران) 
مقام پنجم مشترک: ابوالفضل میرزایی (مازندران)
مقام هفتم: مهدی بابایی (قزوین)
مقام هفتم مشترک: آیدین یعقوبی (مازندران)
در این وزن۲۲ کاراته کا به روی تاتامی رفتند.

وزن ۷۶- کیلوگرم: 
مقام اول: محمود نعمتی (قم)
مقام دوم: علی توکلی (تهران)
مقام سوم: امیر اسلامی (خراسان رضوی)
مقام سوم مشترک: ایمان برزعلی (گلستان) 
مقام پنجم : امیرحسین بیگدلی (قزوین)
مقام پنجم مشترک: محمد تقی نمازی (اصفهان)
مقام هفتم: بهراد سلطان زاده (صنعت مس کرمان)
مقام هفتم مشترک: پرهام رستمی (فارس)
۱۲ نفر در این وزن شرکت داشتند.

وزن ۷۶+ کیلوگرم: 
مقام اول: علی خانی (تهران)
مقام دوم: محمدجواد بارانی (گلستان)
مقام سوم: دانیال رفعت زمین (فارس)
مقام سوم مشترک: ارشاد احمدی (کردستان) 
مقام پنجم : مهدی کشت کار (صنعت مس رفسنجان)
مقام پنجم مشترک: جسن اسماعیلی (قزوین)
مقام هفتم: علی داکری زاده (اصفهان)
مقام هفتم مشترک: ارسلان ایرجی (صنعت مس کرمان) 
در این وزن ۲۰ کاراته کا شرکت داشتند.

کاتای تیمی:
مقام اول: شهید زین الدین تهران
مقام دوم: جندی شاپور شیراز 
مقام سوم: آکادمی نیکا از فارس
مقام سوم مشترک: میرآوران جیرفت کرمان 
مقام پنجم : هیات کاراته بانه
مقام پنجم مشترک: –
مقام هفتم: –
مقام هفتم مشترک: –
۵ تیم در این بخش شرکت داشتند.

در مجموع مدالها:
۱. تهران ۳ طلا ۴ نقره ۲ برنز 
۲. فارس ۲ طلا ۵ نقره ۲ برنز
۳. کرمان ۲ طلا ۲ نقره ۵ برنز
۴. گیلان ۲ طلا ۱ برنز
۵. قم ۲ طلا
۶. مازندران ۱ طلا ۱ نقره ۲ برنز
۷. البرز ۱ طلا ۲ برنز
۸. مرکزی ۱ طلا 
۹. کرمانشاه ۱ نقره و ۱ برنز
۱۰. گلستان ۱نقره و ۱ برنز
۱۱. کردستان و یزد ۲ برنز
۱۲. اردبیل و ایلام و خراسان رضوی و آذربایجان شرقی – ۱ برنز

معرفی نفرات برتر آخرین مرحله لیگ کاراته وان دختران 

رده سنی نوجوانان/
وزن ۴۲- کیلوگرم:
مقام اول: فاطمه یوسفی (اصفهان) 
مقام دوم:مبینا علیپور (سمنان) 
مقام سوم: حانیه اصغری (مازندران) 
مقام سوم مشترک: نیکو حسین نژاد (مازندران ) 
مقام پنجم : مبینا یوسفی ( تهران)
مقام پنجم مشترک: آنیتا مقصودی (فارس)
مقام هفتم: مینا دانشی (صنعت مس رفسنجان)
مقام هفتم مشترک: سادا ایدی (ایلام)
در این وزن ۲۲ نفر شرکت داشتند.

وزن ۴۷- کیلوگرم:
مقام اول: زهرا علیزاده (تهران)
مقام دوم: فاطمه کرمی ( تهران)
مقام سوم:مهدیه عباس ی(اردبیل) ) 
مقام سوم مشترک:مریم الهی سرخه لیژه (کرمانشاه) 
مقام پنجم:سوگند امیرپناهی ( صنعت مس رفسنجان)
مقام پنجم مشترک : ستایش نادری ( صنعت مس کرمانشاه)
مقام هفتم : سیده محبوبه جعفری (مازندران) 
مقام هفتم مشترک: دنیا پورسعید ( البرز)
در این وزن ۲۹ کاراته کا با هم مبارزه کردند.

وزن ۵۴- کیلوگرم:
مقام اول: رویا اقبالی (تهران) 
مقام دوم:الهه صفری (تهران) 
مقام سوم:حنانه صالحی (مازندران) 
مقام سوم مشترک: مینو وهاب پور (البرز)
مقام پنجم:آیلار حسین زاده (تهران) 
مقام پنجم مشترک : الیسا سرحدی ( اردبیل)
مقام هفتم : هدیه جهانیان (تهران)
مقام هفتم مشترک: حنانه صفری(تهران)
۲۰ نفر در این وزن حضور داشتند.

وزن ۵۴+ کیلوگرم:
مقام اول: نسترن عابدی (تهران) 
مقام دوم: محدثه محمدی (تهران)
مقام سوم: ریحانه عزیزی (فارس)
مقام سوم مشترک: پریا ایزد یاری (هرمزگان)
مقام پنجم: مبینا کشاورز ( اصفهان) 
مقام پنجم مشترک : الهه فرهنگ دهقان ( البرز)
مقام هفتم : نرگس جعفری (زنجان) 
مقام هفتم مشترک: شهرزاد اکبر کرمانی نژاد (صنعت مس کرمان)
در این وزن ۲۵ کاراته کا با هم مبارزه کردند.

رده سنی جوانان/
وزن ۴۸- کیلوگرم:
مقام اول: محنا پوراحمدیان (صنعت مس رفسنجان)
مقام دوم: مرضیه باوند پور (کرمانشاه) 
مقام سوم:فاطمه صفری (تهران) 
مقام سوم مشترک:فاطمه نودهقان (البرز) 
مقام پنجم: ستایش یونسی (مازندران)
مقام پنجم مشترک : سیده سحر اکبر زاده (تهران)
مقام هفتم : انسیه حاجی محمدی ( صنعت مس کرمان)
مقام هفتم مشترک: رقیه بنداد کرمانی (مازندران)
۱۶ نفر در این وزن به روی تاتامی رفتند. 

وزن ۵۳- کیلوگرم:
مقام اول: آتوسا گلشاد نژاد (کرمانشاه)
مقام دوم:عسل رشیدی فر ( لرستان) 
مقام سوم: تینا نصیری ( البرز)
مقام سوم مشترک: مریم قدری ( اردبیل)
مقام پنجم: نگین مهر پویا (البرز)
مقام پنجم مشترک : حدیث کاظم لو (البرز)
مقام هفتم : فاطمه کفاشی ( اصفهان )
مقام هفتم مشترک: زهرا زارعی (فارس) 
۱۷ کاراته کا تعداد شرکت کنندگان این وزن بود.

وزن ۵۹- کیلوگرم:
مقام اول: اسماء کریمی راد(ایلام) 
مقام دوم: فاطمه نکوآمال (صنعت مس رفسنجان)
مقام سوم: هانیه جعفری مقدم (صنعت مس رفسنجان)
مقام سوم مشترک: سارا دهقان چاچکامی (مازندران)
مقام پنجم: نیلوفر بابازاده (تهران)
مقام پنجم مشترک : فاطمه حسین خانی (صنعت مس کرمان) 
مقام هفتم : فائزه قلی پور (مازندران)
مقام هفتم مشترک: عاطفه نامجو باغینی (صنعت مس کرمان) 
۱۵ نفر در این وزن شرکت داشتند. 

وزن۵۹+ کیلوگرم:
مقام اول: سیده لیلا عباسیان (مازندران) 
مقام دوم: فاطمه شجاعی (مازندران)
مقام سوم: فاطمه پیغمبرزاده (صنعت مس رفسنجان)
مقام سوم مشترک: هستی غضنفری ( صنعت مس رفسنجان)
مقام پنجم: هستی کرمی (صنعت مس کرمان) 
مقام پنجم مشترک : مهسا شریفی راد ( صنعت مس کرمان) 
مقام هفتم : 
مقام هفتم مشترک: کوثرجندقی (سمنان)
در این وزن ۱۴ کاراته کا به روی تاتامی رفتند. 

کاتای انفرادی نوجوانان:
مقام اول:ملیکا عزتی (تهران )
مقام دوم: راضیه حسین پور( مازندران)
مقام سوم: مبینا پوراسدالله (خوزستان)
مقام سوم ملیکا سلطانی (اصفهان) 
مقام پنجم: هانیه ژاله (صنعت مس کرمان)
مقام پنجم مشترک :نرگس جعفری (زنجان) 
مقام هفتم : زینب میرزایی (اصفهان)
مقام هفتم مشترک: ویدا سادات میرزایی (صنعت مس کرمان) 
۲۵ کاتارو در این بخش حضور داشتند. 

کاتای انفرادی جوانان:
مقام اول: زینب السادات حسینی (تهران)
مقام دوم: سپیده امینی (تهران) 
مقام سوم: بیتا بتوءی (تهران)
مقام سوم مشترک: پریا حیدری (خراسان رضوی) 
مقام پنجم:زهرا سبیلی فریمانی (خراسان رضوی)
مقام پنجم مشترک :زهرا سرداری (صنعت مس کرمان) 
مقام هفتم : غزل امیری نژاد (صنعت مس کرمان)
مقام هفتم مشترک: نگین مهدیون ( زنجان)
۲۲ کاتارو در این بخش حضور داشتند. 

کاتای تیمی:
مقام اول: تیم اصفهان 
مقام دوم: تیم شهرداری جوانه صفادشت
مقام سوم:تیم خراسان رضوی
مقام سوم مشترک:تیم مازندران
مقام پنجم: کن شی کان (خراسان رضوی)
مقام پنجم مشترک: تیم الماس صنعت مس کرمان
مقام هفتم: تیم ستارگان سبلان (اردبیل)
مقام هفتم مشترک: تیم اردبیل
۸ تیم در کاتای تیمی شرکت داشتند. 

جدول رده بندی مرحله آخر بدین ترتیب است:
۱٫تهران ۵ طلا ۵ نقره ۲ برنز
۲٫اصفهان ۲ طلا ۱ برنز
۳٫مازندران ۱ طلا ۲ نقره ۵ برنز
۴٫صنعت مس کرمان ۱ طلا ۱ نقره ۳ برنز
۵٫کرمانشاه ۱ طلا ۱ نقره ۲ برنز
۶٫ایلام ۱ طلا
۷٫لرستان و سمنان ۱ نقره
۹٫خراسان رضوی و اردبیل و البرز ۲ برنز
۱۲٫فارس و هرمزگان و خوزستان ۱ برنز

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو