مازندران با کسب ۲۳ مدال قهرمان کاپ میلو مالزی شد

 

نسیم ورزش: رئیس هیأت کاراته مازندران گفت: تیم مدافعان حرم مازندران در مسابقات کاپ میلو مالزی با کسب ۲۳ مدال با اقتدار قهرمان شد.

کاراته

علی سلطانی در شهرستان ساری با اشاره به درخشش کاراته‌کاهای مازندرانی در این مسابقات اظهار کرد: مسابقات کاراته بخش وادوکای کومیته کاپ میلو مالزی که ۱۱ کشور حضور داشتند، تیم کاراته مدافعان حرم مازندران در رده مختلف سنی با ۲۳ مدال طلا، نقره و برنز با اقتدار موفق به کسب عنوان قهرمانی شد.

وی با بیان اینکه این مسابقات به مدت دو روز در استادیوم چراس شهر کوالامپور برگزار شد،افزود: در این پیکارها تیم کاراته مدافعان حرم مازندران با ترکیب رضا اسدی، علی بهبود، رضا عنایتی، محمد بابایی، محمد عابدزاده، حامد حسنی پور و علیرضا قاسمی در بخش کومیته  تیم مردان رده سنی بزرگسالان با اقتدار موفق به کسب هفت مدال طلا شد.

رئیس هیأت کاراته مازندران در ادامه گفت: همچنین محمد رضایی، پوریا اسماعیلی و امیرمحمد عباسی در بخش کومیته رده سنی جوانان موفق به کسب سه مدال نقره و در رده سنی زیر ۱۳ سال نیز امیرحسین محمودی، علی عاشقیان، ابوالفضل براری و محمدامین رضایی نیز چهار مدال برنز کسب کردند.

سلطانی افزود: همچنین در نتایج انفرادی رده‌های مختلف سنی این رقابت‌ها نیز، علی بهبود در وزن منهای ۷۵ کیلوگرم، رضا عنایتی در وزن منهای ۶۷ کیلوگرم، محمد بابایی در  وزن منهای۸۴ کیلوگرم، محمد رضایی در وزن منهای ۶ کیلوگرم، سبحان براری موفق به کسب پنج مدال طلا، ابوالفضل براری به مدال نقره و پوریا اسماعیلی، علی قایخلو و حنانه گل مغانی نیز سه مدال برنز به دست آوردند.

وی در پایان با بیان اینکه این مسابقات دقایق قبل خاتمه پذیرفت، افزود: در این مسابقات کیامرث اولادی به عنوان سرمربی، رضا اسدی و علیرضا هاشم‌پور به عنوان مربی و فرشید قدیمی به عنوان سرپرست تیم اعزامی کاراته مازندران راه همراهی می‌کردند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *