مازندران با دو تیم دررقابتهای لیگ دسته یک هندبال بانوان کشور شرکت کرد

 

نسیم ورزش: رئیس هیات هندبال مازندران، از حضور تیم ذوالفقارنکا و هیات هندبال نوشهر به عنوان دو نماینده این استان در مسابقات لیگ دسته یک هندبال بانوان باشگاه های کشور خبرداد.

خسروابراهیم زاده  گفت: این دو تیم برای شرکت در پنجمین دوره مسابقات این فصل لیگ دسته یک هندبال بانوان باشگاه های مازندران که در بندرعباس برگزار می شود، اعزام شدند.
وی افزود: فصل جدید مسابقات لیگ دسته یک هندبال بانوان باشگاه های کشور از روز دوشنبه ۲۲ آذرماه در بندرعباس آغاز شده ودو نماینده مازندران از روز سه شنبه به مصاف حریفان خود می روند.
رئیس هیات هندبال مازندران با بیان اینکه در رقابتهای این فصل ۱۴ تیم از استانهای مختلف کشور در چهارگروه سه وچهار تیمی قرعه کشی شد، اضافه کرد: تیم ذوالفقار نکا در گروه یک با تیم های طرقبه و شاندیز و بهبهان و تیم هیات هندبال نوشهر در گروه چهار با تیم های هیات هندبال تهران و فارس همگروه شدند.
ابراهیم زاده یادآورشد: تیم ذوالفغارنکا مقام سومی دوره های گذشته این مسابقات را درکارنامه دارد و با توجه به نفرات وکادر فنی فعلی این تیم امکان کسب نتایج بهتر دراین دوره دور از این تیم انتظار نخواهد بود.
وی اظهار کرد: البته تیم نوشهر در رقابتهای امسال با بازیکنان مستعد و کادرفنی خوبی روانه مسابقات شده وکسب نتایج ایده ال از این تیم نیز وجود دارد.
وی یادآورشد: دو تیم برتر این مسابقات به رقابتهای فصل آینده لیگ برتر هندبال بانوان باشگاه های کشور صعود خواهند کرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو