مازندران امکانات خوبی برای برگزاری اردوی تیم ملی دارد

نسیم ورزش: دبیر فدراسیون تنیس کشورمان در حاشیه برگزاری مجمع انتخاباتی تنیس مازندران در ساری گفت: مازندران از هر نظر امکانات خوبی برای برگزاری اردوی های مختلف تیم ملی به ویژه رشته تنیس دارد.

کامیار

 کامیار کیمیایی دبیر فدراسیون تنیس گفت: استان مازندران با توجه به امکانات و جذابه های گردشگری می تواند مکان خوبی برای برگزاری اردوهای تیم ملی به ویژه رشته تنیس باشد.

وی تفاهم با آموزش و پرورش و گسترش این رشته را در بین خانواده ها یکی از مهمترین اهداف فدراسیون عنوان کرد و افزود: رشته تنیس ورزشی است که قشرهای متوسط جامعه نیز می توانند برای ادامه قهرمانی فعالیت کنند.

دبیر فدراسیون تنیس با بیان اینکه مازندران پتانسیل خوبی در رشته تنیس دارد، اذعان داشت: رئیس جدید هیئت تنیس مازندران به واسطه تعامل با فدراسیون و اداره کل ورزش و جوانان استان می تواند جایگاه بهتری در فدراسیون داشته باشد.

کیمیایی با اشاره به اینکه مسابقات تنیس ساحلی در مازندران فعال تر شود، گفت: در سال های گذشته بازیکنان و مربیان خوبی از مازندران فعالیت داشتند که امیدواریم بازهم شاهد افتخارآفرینی ورزشکاران مازندرانی در این رشته باشیم.

وی ضمن تشکر از تعامل و حمایت های مدیرکل ورزش و جوانان مازندران به رشته ورزشی تنیس افزود: مازندران ظرفیت و پتانسیل خوبی در ورزش دارد که باایجاد زیرساخت ها، جذب اسپانسر و سرمایه گذار و گسترش این ورزش در خانواده می توان به آینده ورزش تنیس در مازندران امیدوار شد.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو