مازندرانی ها برای نماینده خود در لیگ برتر سنگ تمام گذاشتند

نسیم ورزش : مازندرانی ها برای نماینده خود در لیگ برتر سنگ تمام گذاشتند / تیم نساجی قائمشهر در حالی پنجشنبه شب نخستین دیدارش در لیگ برتر را پس از ۲۵ سال انتظار کشیدن آغاز کرد که مازنی ها هم به خاطر صاحب نماینده شدن در سطح اول فوتبال کشور پس از ۱۳ سال چشم انتظاری سنگ تمام گذاشتند.

 

مازندرانی ها برای نماینده خود در لیگ

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی نسیم ورزش٬  فوتبال دوستان مازنی به وجود گرما و هوای شرجی ماه مرداد از صبح خودشان را مهیای رفتن به ورزشگاه تازه بازسازی شده شهید وطنی قائمشهر کردند تا تنها نماینده اشان در لیگ برتر را در بازی نخست تنها نگذارند.

ورزشگاه شهید وطنی به عنوان زمین خانگی نساجی قائمشهر که پس از بازسازی ۱۲۰ میلیارد ریالی دو ماه گذشته نونوار شده است ، ۸۰ دقیقه پیش از بازی پر شد و تماشاچیان را پشت درهای بسته گذاشت.
بسیاری از مسئولان مازندران از جمله استاندار و برخی از معاونان وی ، مدیرکل ورزش و جوانان و همچنین مسئولان شهرستان قائمشهر هم خود را به ورزشگاه شهید وطنی رساندند تا شاهد بازی نخست نماینده مازندران در لیگ برتر باشند.
بر اساس برآورد خبرنگاران حاضر در ورزشگاه ، دستکم پنج هزار نفر از طرفداران تیم نساجی با وجود دو و نیم برابر شدن ظرفیت ورزشگاه شهید وطنی موفق نشدند وارد ورزشگاه شوند و بازی را از بیرون ورزشگاه دنبال کردند.
ماموران انتظامی هم از صبح  خود را آماده تامین امنیت و نظم بازی نساجی کردند و هنگام مسابقه در حاشیه ورزشگاه و خیابان های منتهی به آن حضور یافتند.
فروش بلیت دیدار نساجی و ذوب آهن اصفهان از عصر روز قبل آغاز شد و قیمت آن برای هر فرد پنج هزار تومان بود.
سوت آغاز نخستین دیدار نساجی در لیگ برتر ساعت ۲۰ و ۴۵ دقیقه توسط سید مهدی سیدیاعلی به صدا درآمد و بازیکنان نساجی با لباس قرمز و ذوب آهن با لباس سفید مقابل هم قرار گرفتند.
پایان نیافتن بازسازی جایگاه ضلع شرقی ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر باعث شد تا تعداد زیادی از هواداران نساجی موفق به تماشای دیدار از داخل ورزشگاه نشوند.
** حاشیه ها
– ازدحام هواداران نساجی پشت درب خروجی پیش از آمدن یگان ویژه باعث شکسته شدن درب ورزشگاه شد.
– دو دستگاه آمبولانس برای خدمات رسانی به بازیکنان مصدوم در حاشیه زمین مستقر شدند.
– یگان ویژه اگر چه با تاخیر وارد قائمشهر شد ، ولی با ورودشان در داخل و خیابان های اصلی نظم را برقرار کردند.
– ازدحام تماشاگران باعث شد تا جایگاه خبرنگاران که بالای یکی از جایگاههای تماشاگران بود توسط آنها اشغال شود و خبرنگاران بازی را از جایگاه ویژه مسئولان پوشش دادند.
– عدم صدور کارت خبرنگاران و تصویربرداران از سوی سازمان لیگ ورود خبرنگاران را به داخل ورزشگاه دشوار کرد.
– ورود استاندار مازندران به ورزشگاه شهید وطنی سبب ابراز احساسات یکپارچه هواداران نساجی و سر دادن شعار ‘ استاندار با غیرت ‘ شد . هوادارن نساجی بازسازی سریع ورزشگاه شهید وطنی در کمتر از سه ماه و رساندن آن به نخستین بازی این تیم را مدیون محمد اسلامی استاندار غیربومی استان می دانند.
اسلامی در این مدت علاوه بر وزیر ورزش و جوانان ، دو تن از معاونان وی و همچنین مسئولان فدراسیون فوتبال را به ورزشگاه شهید وطنی کشاند تا این ورزشگاه به بازی نخست نساجی برسد.
– بازی نساجی و ذوب آهن با این که شب هنگام شروع شد ولی دمای هوا ابری مازندران بیشتر از ۳۴ درجه بالای صفر و رطوبت آن هم ۷۰ درصد بود.
– هواداران نساجی ازی تیم محبوبشان را برای نخستین بار زیر چهار برج نوری و اسکوربورد در ورزشگاه شهید وطنی تماشا کردند.
– حدود ۵۰ خبرنگار بازی تنها نماینده مازنی ها در لیگ برتر را پوشش دادند.
– دیدار نساجی و ذوب اهن ادر قائمشهر زنده از شبکه استانی طبرستان پخش شد.
– ذوب آهن اصفهان با وجود این که تیم پرطرفداری است ، ولی در قائمشهر غریب بود و هیچ تماشاگری نداشت .
– تعداد زیادی از هواداران نساجی از شهرستان های دوردست چون گلوگاه در شرق و تنکابن در غرب آمده بودند و برخی با پر شدن ورزشگاه موفق به ورود نشدند.
– بلیت فروشی از ساعت ۱۷ امروز شروع و در همان ساعت اول تمام شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو