مازندرانی های ملی پوش عازم کره جنوبی شدند/ اعلام زمان رقابتها

 
نسیم ورزش: ابوالفضل یعقوبی و سروش احمدی دو تکواندوکار ملی پوش مازندرانی برای شرکت در تورنمنت آزاد کره جنوبی  عازم شهر “چونچئون” شد.

987
تورنمنت آزاد کره‌جنوبی (G2)، از روز چهارشنبه (۳۱ تیرماه) به مدت ۶ روز در شهر “چونچئون” کره جنوبی برگزار می‌شود.

 

سروش احمدی که با پایان یافتن رقابت های دانشجویان جهان در آن کشور حضور داشت اینک به عنوان ملی پوش مازندرانی باید در این مسابقات مبارزه کند هم چنین ابوالفضل یعقوبی دیگر تکواندوکار مازندرانی که در آخرین مبارزات خود مدال برنز قهرمانی جهان روسیه ۲۰۱۵ را به ثبت رسانده اینک برای افزایش رنکینگ المپیکی و  کسب سهمیه ریو ۲۰۱۶، در این مسابقه شرکت میکند.

*** ترکیب تیم ایران در این رقابت‌ها:

وزن اول (۵۴- کیلوگرم): آرمین هادی‌پور
وزن دوم (۵۸- کیلوگرم): محمد کاظمی
وزن سوم (۶۳- کیلوگرم): ابوالفضل یعقوبی و سروش احمدی
وزن چهارم (۶۸- کیلوگرم): مهرداد نورمحمدی و فرزاد ذوالقدری
وزن پنجم (۷۴- کیلوگرم): علیرضا نصرآزادانی و سیدمحمد رفیعی
وزن ششم (۸۰- کیلوگرم): فرزاد عبدالهی
وزن هفتم (۸۷- کیلوگرم): امید عمیدی
وزن هشتم (۸۷+ کیلوگرم): مرتضی شیری

بر اساس برنامه اعلام شده از سوی کمیته برگزاری مسابقات؛ هوگوپوشان از چهارشنبه ۳۱ تیر ماه مبارزات خود را آغاز که که در اولین روز این رقابت‌ها آرمین هادی پور در وزن ۵۴- کیلوگرم و امید عمیدی در وزن ۸۷- کیلوگرم نمایندگان تیم ملی کشورمان خواهند بود.
پنجشنبه (یکم مردادماه)، مرتضی شیری در سنگین وزنان (۸۷+ کیلوگرم) بروری شیاپ چانگ می‌رود و در روز سوم (۲ مردادماه – جمعه) محمد کاظمی در یک وزن بالاتر از وزن تخصصی اش یعنی ۵۸- کیلوگرم رقابت می‌کند.

در ادامه و در چهارمین روز این پیکارها (۳ مردادماه – شنبه)، تکواندوکاران اوزان ۶۳- کیلوگرم و ۸۰- کیلوگرم پیکار خواهند کرد که از ایران ابوالفضل یعقوبی و سروش احمدی در وزن سوم و فرزاد عبدالهی در وزن ششم نمایندگان ایران هستند.
علیرضا نصرآزادانی و سید محمد رفیعی نمایندگان وزن ۷۴- کیلوگرم کشورمان نیز در روز پنجم (۴ مردادماه – یکشنبه) بر روی شیاپ چانگ خواهند رفت و آخرین نمایندگان ایران، مهرداد نورمحمدی و فرزاد ذوالقدری هستند که در وزن ۶۸- کیلوگرم، دوشنبه (۵ مردادماه) به مصاف حریفانشان می‌روند.

هدایت تیم ملی تکواندوی کشورمان برعهده بیژن مقانلو (سرمربی) و مهدی بی باک و مهرداد یوسفی (مربی) است و غلامحسن ذوالقدری رییس سازمان تیم‌های ملی بعنوان سرپرست و سعید مطوری‌نژاد بعنوان پزشک در کنار تیم حضور دارند.

تورنمنت آزاد کره جنوبی G2 است و دارندگان مدال طلا ۲۰ امتیاز، مدال نقره ۱۲ امتیاز و مدال برنز ۷٫۲ امتیاز، در راستای افزایش رنکینگ المپیکی برای کسب سهمیه ریو ۲۰۱۶، بدست خواهند آورد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *