ماجرای عکس فتوشاپ شده فردوسی پور با مازیار ناظمی!

 

نسیم ورزش: نشریه تماشاگران امروز نوشت:سالها قبل عکسی از عادل فردوسی پور در فضای مجازی منتشر شد که می توانست برایش دردسرساز شود اما او توانست ثابت کند این عکس فتوشاپی است.

 متن زیر دقیقاً از فایل صوتی مکالمه مازیار ناظمی و عادل فردوسی‌پور از پادکست ناظمی استخراج شده: ناظمی: خیلی برایت داستان درست می‌کنند. از درست کردن عکس‌هایت که در فلان مهمانی بوده‌ای تا جوک‌ها و اداهایی که برای تو و کسانی مثل دایی درمی‌آورند.  فردوسی‌پور: آن عکس را که دیده‌ام.

برایم جالب بود. طرفی که عکسش را در مهمانی سال فلان انداخته‌اند و سر مرا روی بدنش گذاشته‌اند، حداقل ۲۵ تا ۳۰ سانتی‌متر از من کوتاه‌تر است. حاضرم به هر چهره‌‌نگار یا هرکس دیگری این را ثابت کنم که قدش ۳۰ سانت از من کوتاه‌تر است. به‌هر‌حال این طبیعی است. من تمام تلاشم این است که همیشه سالم زندگی کنم. حالا اگر با فتوشاپی عکسی را درست کنند، دیگر از دست من کاری برنمی‌‌آید.

۳۰ سانت؟! بگذریم. چند سال پس از آن، سایت گل فارسی عکسی روی خروجی‌اش قرار داد که بر خلاف مورد قبل کمی قابل انتشارتر است. عکس شب سال نوی میلادی ۱۹۹۷ که عادل، خیابانی و سعید توابی تهیه‌کننده سابق برنامه‌های فوتبالی تلویزیون در آن حضور دارند و به گفته یکی از حاضران در عکس، بازی آرسنال و لیورپول را تماشا می‌کردند. از فردوسی‌پور، نقل شده که این عکس هم فوتوشاپ است.

در عکس، او با پیراهنی یقه کاردینالی و ته ریش حضور دارد که خیلی با امروزش فرق دارد. 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *