ماجرای بازیکنی که محرومیتش فقط پنج ساعت داوم داشت

نسیم ورزش/روز گذشته باشگاه سیاه جامگان در بیانیه ای از یک سری اتفاقات پیش از بازی این تیم با پدیده پرده برداری کرد. مدیران سیاه جامگان در بیانیه خود نوشتند: اول از همه لازم است کسب ۳ امتیاز این مسابقه را به فوتبال خراسان و تیم پدیده تبریک عرض کنیم و ثانیا لازم است درباره اتفاقات بازی و البته اظهارات پس از این مسابقه نکاتی را یادآور شویم.
نخست درباره تغییر داور مسابقه؛ طبیعی است که کمترین توقع مجموعه سیاه‌جامگان ابومسلم از ماجرای تغییر داور دربی این بود که این ماجرا را به اطلاع ما برسانند. صحبت اینجاست که قضیه نرسیدن داور به مشهد مربوط به ظهر مسابقه بوده، نه ۱۰دقیقه قبل از ورود تیم به زمین! نکته مهم‌تر اینکه تیم میزبان مسئولیت میزبانی و اسکان داوران را به عهده دارد، پس طبیعتا آن‌‎ها خبر داشته‌اند که بخشی‌زاده اصلا وارد مشهد نشده است و پسندیده‌تر این بود که تیم همشهری را در فضای «ادعای همدلی» از این ماجرا آگاه کنند.
همچنین آنها در بخشی به اعلام کردند که فردی معلوم الحال وظیفه استقبال و ایاب و ذهاب داور را بر عهده داشت که یکی از نزدیکان باشگاه پدیده است.
این در حالی است که باشگاه پدیده امروز (شنبه) اعلام کرد به خاطر این اتهامات از باشگاه سیاه جامگان شکایت خواهد کرد.
مسعود حکم آبادی مدیر رسانه ای باشگاه سیاه جامگان در این باره به خبرآنلاین گفت: ما با باشگاه پدیده مشکلی نداریم. این تیم همشهری ما است و همواره از این تیم حمایت کردیم. در این بازی پدیده میزبان بود و با توجه به شرایط میزبانی، این تیم باید به استقبال داور برود و او را تا هتل همراهی کند. ولی ما تا ۱۰ دقیقه قبل بازی از تغییر داور بی خبر بودیم.
مساله دیگری که اعتراض مسئولان سیاه جامگان نسبت به این بازی داشتند این بود که،یکی از بازیکنان پدیده ساعت ۱۲:۳۸ دقیقه در سایت سازمان لیگ محروم اعلام شد اما ساعت ۱۷ محرومیتش بخشیده شد.
حکم آبادی در این باره می گوید: ما از باشگاه پدیده هیچ شکایتی نداریم و طرف حساب ما فدراسیون و سازمان لیگ است که چطور می شود بازیکنی ساعت ۱۲ محروم شود ولی ساعت ۱۷ محرومیتش بخشیده شود؟
حکم آبادی درباره همراهی داور توسط یک فرد مشخص می گوید: تیم پدیده میزبان بازی بود و باید داور را همراهی می کرد اما من نمی دانم شخصی که همه کاره باشگاه پدیده است به چه دلیل باید به رختکن داوران برود و با داوران تا لب خط بیاید. او حتی بعد از بازی با لبخند از جلو رختکن ما عبور کرد و وارد رختکن داوران شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو