لیگ دسته یک فوتسال بانوان کشور در آمل برگزار می‌شود

نسیم ورزش: سرپرست تیم فوتسال بانوان شهدای کلاکسر آمل گفت: دور برگشت رقابت‌های لیگ دسته یک فوتسال بانوان باشگاه‌های کشور از ۲۸ فروردین امسال به مدت پنج روز در آمل کار خود را آغاز می‌کند.

خبرگزاری فارس: لیگ دسته یک فوتسال بانوان کشور در آمل برگزار می‌شود
 خدیجه پهلوان  با بیان اینکه دور برگشت رقابت‌های لیگ دسته یک فوتسال بانوان باشگاه‌های کشور به میزبانی مازندران در شهرستان آمل دنبال می‌شود، اظهار داشت: در فصل جدید این دوره از مسابقات ۲۱ تیم حضور دارند که این تیم‌ها در سه گروه پنج تیمی و یک گروه ۶ تیمی مقابل یکدیگر به میدان می‌روند.

پهلوان با اشاره به تیم‌های حاضر در گروه نخست مسابقات که با آمل هم‌گروه هستند، گفت: در این گروه به مصاف تیم‌های هیئت قم، شهرداری دزفول، شهرداری تبریز و هیئت یاسوج می‌رویم.

سرپرست تیم فوتسال بانوان آمل چگونگی برگزاری بازی‌ها را به صورت دوره‌ای و متمرکز عنوان کرد و یادآور شد: در دور نخست عملکرد مطلوبی نداشتیم ولی تمام توان خود را برای کسب نتایج خوب در دور برگشت به کار می‌بندیم.

پهلوان با اشاره به برگزاری مسابقات در سالن ورزشی سرپوشیده پیامبر اعظم (ص)، تصریح کرد: این رویداد از ۲۸ فروردین ماه کار خود را در آمل آغاز می‎کند و پس از پنج روز در نخستین روز اردیبهشت به کار خود پایان می‌دهد.

وی ادامه داد: در دور نخست رقابت‌ها تنها یک پیروزی مقابل هیئت قم کسب کردیم و در سه دیدار دیگر متحمل شکست شدیم تا در رده چهارم مسابقات قرار گیریم.

سرپرست تیم فوتسال بانوان شهدای کلاکسر آمل گفت: فوتسالیست‌های آملی به عنوان نماینده مازندران در این دوره از رقابت‌ها شرکت دارد که نیازمند حمایت مالی مسئولان استانی، شهری و بخش خصوصی هستیم.

پهلوان اظهار کرد: تیم‌های قدرتمند با حامیان مالی خوبی در این مسابقات شرکت دارند که بدون حمایت مسئولان و جذب بازیکنان نام‌آشنا نمی‌توان کاری از پیش برد.

وی با اشاره به اینکه نماینده آمل سال گذشته در گروه سوم لیگ دسته یک فوتسال بانوان باشگاه‌های کشور با کسب جایگاه سوم سهمیه خود در این مسابقات را حفظ کرد، خاطرنشان کرد: در سال‌جاری با تیم بومی و جوان وارد میدان شدیم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *