لیگ تکواندو نونهالان مازندران با حضور ۱۴ تیم آغاز شد

 

نسیم ورزش: فصل جدید رقابت های لیگ تکواندو نونهالان پسر باشگاه های مازندران با حضور ۱۴ تیم از روز جمعه آغاز شد.

در این دوره تیم های هیات تکواندو آمل و تنکابن ، شهید رضایی قائمشهر ، آیدانی نکا ، یوسفی میاندرود، زرین دشت کجور، شهید ساعدی و شریفی چالوس ، حاجی پور بابل ، آرشاک نوشهر ، کابلی نکا ، تجن پلاست ساری ، ترز قائمشهر و غلامی بابل حضور دارند.
هفته اول و دوم این مسابقات روز جمعه به میزبانی خانه تکواندو استان در شهرستان محمودآباد برگزار شد.
در دیدارهای برگزار شده هفته نخست این رقابت ها تیم هیات تکواندو تنکابن با نتیجه ۸ بر یک تیم یوسفی میاندرود را شکست داد ، تیم آیدانی نکا از سد هیات تکواندو آمل گذشت و دیدار تیم های هیات تکواندو آمل با زرین دشت کجور و شهید رضایی قائمشهر با یوسفی میاندرود ۵بر ۵مساوی شد.
در گروه دوم این مسابقات تیم شهید ساعدی با نتیجه ۷ بر۳ برابر تیم کابلی نکا صاحب برتری شد، تجن پلاست ساری با نتیجه ۹ بر یک تیم شریفی چالوس را از پیش رو برداشت، ترز قائمشهر با نتیجه ۸ بر ۲ تیم آرشاک نوشهررا در هم کوبید و دیدار تیم های حاجی پور بابل با کابلی نکا ۵ بر ۵ مساوی شد.
در دیدارهای برگزار شده هفته دوم این مسابقات و از گروه یک تیم شهید رضایی قائمشهربا نتیجه ۸ بر ۲ تیم آیدانی نکا را شکست داد.
از گروه دوم که با برگزاری دو دیدار به پایان رسید، تیم های شهیدساعدی و ترزقائمشهر به ترتیب برابر تیم های آرشاک نوشهر و شریفی چالوس صاحب پیروزی شدند.
در پایان هفته اول و دوم لیگ استانی تکواندو مازندران و از گروه یک تیم آیدانی با یک برد و یک تساوی و کسب ۴امتیاز در صدر ایستاد، تیم های رضایی قائمشهر و هیات تنکابن دوم و سوم شدند.
در گروه دوم تیم های شهید ساعدی و ترز قائمشهر با ۲ برد و تفاضل برابر در بالای جدول ایستادند و تیم های تجن پلاست، حاجی پور بابل، کابلی نکا، آرشاک نوشهر و شریفی چالوس به ترتیب در رده دوم تا ششم جای گرفتند.
فریبرز عسگری از سرمربیان تیم ملی تکواندو ایران در بازیهای المپیک ۲۰۱۲ به همراه فیض اله نفجم رییس هیات تکواندو مازندران در این رقابتها حضور داشتند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو