لیست ائتلاف اصولگرایان در ۲۰ استان نهایی شد

 

نسیم ورزش: عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه گفت: لیست ائتلاف اصولگرایان ۲۰ استان نهایی و مشخص شده و تلاش می‌شود چند استان دیگر که باقی مانده در هفته جاری نهایی و اعلام شود.

 

ترقی

حمیدرضا ترقی اظهار داشت: برای معرفی لیست نهایی ائتلاف اصولگرایان کمیته بررسی آن تشکیل شده که پس از نهایی‌شدن در این کمیته به شورای مرکزی ائتلاف اصولگرایان ارسال و سپس در کمیسیون تصویب می‌شود.

 

وی با بیان اینکه لیست نهایی ۲۰ استان نهایی شده است، گفت: لیست نهایی ائتلاف اصولگرایان در ۲۰ استان نهایی و مشخص شده است و مابقی استان‌ها نیز در هفته جاری لیست ائتلاف کاندیداهای اصولگرایان مشخص و اعلام می‌شود.

 

عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه با ابراز اینکه در این دوره از انتخابات اصولگرایان گام‌های مهمی برداشته‌اند، گفت: ضمانت این ائتلاف نسبت به دوره قبل این است که ائتلاف اصولگرایان از استحکام بیشتری برخوردار است به‌گونه‌ای که عمده اصولگرایان از نتیجه جمع‌بندی و تصمیمات رضایت دارند.

 

ترقی افزود: آنان در تلاش هستند در  خارج از چارچوب این ائتلاف عمل نکنند که این مهم در انصراف دادن افرادی که در لیست نیستند، مشخص می‌شود.

 

وی با اظهار اینکه فضای رقابتی، فضایی جدی است، گفت: هرچند اصلاح‌طلبان هنوز به تفاهم و نتیجه نرسیده‌اند ولی رقابت بین اصلاح‌طلبان، اصولگرایان، اعتدال‌گراها و مستقل‌ها، رقابتی جدی است.

 

عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه با بیان اینکه ائتلاف اصولگرایان مورد رضایت همه اصولگرایان است، گفت: خوشبختانه گروه‌هایی که به ائتلاف اصولگرایان پیوسته‌اند، نتیجه را پذیرفته‌اند که اگر در لیست قرار نگیرند انصراف دهند که این مهم نشان می‌دهد در این زمینه اصول‌گرایان چالشی نداشته باشند.

 

ترقی با تأکید بر وحدت اصول‌گرایان گفت: به‌لحاط کنش‌های سیاسی تلاش می‌شود اصول‌گرایان نخست وحدت را حفظ کنند و از تأثیرگذاری جریان‌های مخالف جلوگیری کنند که تاکنون این مهم محقق شده است.

 

وی گفتمان‌سازی اقتصادی را از دیگر برنامه‌های اصولگرایان دانست و تصریح کرد: اصول‌گرایان رویکرد مجلس شورای اسلامی آینده را به‌سمت گفتمان اقتصاد و معیشت سوق داده‌اند که سبب ناراحتی اصلاح‌طلبان شده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو