لژیونر آملی در آستانه قهرمانی در لیگ واترپلوی پرتغال

نسیم ورزش : لژیونر آملی واترپلوی ایران همراه با تیم ویتوریو گیمارش در آستانه قهرمانی در این کشور قرار گرفته است.
لژیونر آملی

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، نخستین لژیونر ورزش های آبی ایران فقط یک بازی دیگر را ببرد به همراه تیمش قهرمان لیگ برتر پرتغال می شود! ویتوریو گیمارش فقط تیمی مطرح در فوتبال این کشور نیست بلکه در واترپلو از قدرت ها محسوب می شود و عسگری مازندرانی یکی از اعضای اصلی آن است.

تا سهیم شدن در شوق قهرمانی تیمی در  پرتغال فاصله زیادی نمانده است! پورتو، بنفیکا و اسپورتینگ لیسبون شاخص ترین تیم های فوتبال پرتغال، حتما طرفداران معدودی در ایران دارند اما ویتوریو گیمارش می تواند مورد توجه ورزشی های کشورمان باشد.

امیر عابدزاده در ماریتیمو فوتبالیست  ایرانی شاغل در کشور زادگاه کریستیانو رونالدو هست، اما چه حیف که علی عسگری را کمتر می شناسند.

پس از نایب قهرمانی جام حذفی، علی عسگری و هم تیمی هایش یک پای خود را در کفش قهرمانی لیگ گذاشته اند. نمایش فوق العاده علی و یارانش باعث شده تا مسابقه اول از سری سه تایی بازی های فینال به سود ویتوریو تمام شود. در سالن استخر خانگی ویتوریو در شهر گیمارش، تیم پووینس را شکست دادند و حالا برای اینکه کار تمام شود لازم است روز شنبه در شهر پوو، پیروزی ویتوریو تکرار شوند.

رقیب تیمی قدرتمند با انبوهی از نفرات ملی پوش است ولی ویتوریو حتی در صورت شکست، مسابقه سوم را هم در پیش دارد. علی در صورت قهرمانی یک عنوان با ارزش و ویژه را نصیب خود می کند. این یار مستحکم با پاس های دقیق و شوت های هولناک خود می خواهد اولین ایرانی باشد که با تیمی در دل اروپا جام قهرمانی واترپلو را می برد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو