لغو اردوی برون مرزی تیم ملی بسکتبال باویلچر به ترکیه

نسیم ورزش : لغو اردوی برون مرزی تیم ملی بسکتبال باویلچر به ترکیه / مربی تیم ملی بسکتبال با ویلچر ایران گفت: هشتمین مرحله اردوی آماده سازی تیم ملی که قرار بود از سوم مردادماه در کشور ترکیه برگزار شود، لغو وشهر ارومیه میزبان این اردو شد.

لغو اردوی برون مرزی تیم ملی بسکتبال

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی نسیم ورزش٬ مسعود فلاح افزود: پیش ازاین قرار بود که تیم ملی بسکتبال باویلچر روزهای سوم تا ۱۰مردادماه در کشور ترکیه اردوی آماده سازی خود را برپا کند وچند بازی دوستانه با تیم ملی و چند تیم باشگاهی این کشور برگزار کند.
وی به علت لغو این اعزام و حریفان تدارکاتی تیم ملی در ترکیه اشاره ای نکرد.
مربی تیم ملی بسکتبال باویلچر ایران با بیان اینکه با لغو اردوی برون مرکزی ترکیه، مرحله هشتم اردوی آماده سازی تیم ملی از سوم مردادماه در شهر ارومیه برگزار می شود، گفت: اردوی این تیم تا ۱۱ مردادماه ادامه دارد وپس از آن تیم به تهران بازخواهد گشت.
فلاح افزود: در پایان اردوی هفتم تیم ملی که هفته گذشته در آمل وبا حضور ۱۶ بازیکن برگزار شده بود، با تصمیم کادرفنی ۴ نفر از جمع بازیکنان کنار گذاشته شدند و ۱۲ نفر به ۲ اردوی پایانی دعوت شدند.
وی ادامه داد که تقریبا با نفرات باقی مانده تیم ملی به مسابقات جهانی اعزام خواهد شد.
مربی آملی تیم ملی بسکتبال باویلچر اضافه کرد که تیم ملی در اردوی ارومیه در روزهای ۷ و۸ مردادماه در چند دیدار با تیم منتخب لیگ برتر بسکتبال باویلچر ایران بازی خواهد کرد تا فشارمسابقات به این تیم وارد شود.
فلاح از برپایی اردوی آماده سازی تیم ملی در آمل ابراز رضایت کرد وگفت: خوشبختانه با همراهی و همکاری خود مسئولان شهرستان آمل، امکانات رفاهی وتمرینی خوبی برای کادرفنی وبازیکنان تیم ملی فراهم شده بود وتمرینات نیز به بهترین شکل برگزار شد.
وی یادآورشد، که مرحله پایانی اردوی آماده سازی تیم ملی پیش از اعزام به مسابقات جهانی از ۱۳ مردادماه درتهران برگزار خواهد شد.
تیم ملی ایران در مسابقات جهانی بسکتبال باویلچر در گروه نخست با تیم های مراکش، آلمان وکانادا همگروه است.
این تیم روز۲۱ مردادماه عازم هامبورگ محل برگزاری این مسابقات می شود واز۲۳ مرداد به مصاف حریفان جهانی خود خواهد رفت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو