لزوم مشارکت تمامی دستگاه های اجرایی در برگزاری موفق کنگره

نسیم ورزش: در پنجمین جلسه هم اندیشی اعضای ستاد کنگره شهدای ورزشکار کشور بر لزوم مشارکت تمامی دستگاه های اجرایی در برگزاری موفق کنگره  تاکید شد.

سید جواد حسینیان  از پرده برداری از ۲ کتاب مهم و آثار شهدای در کتاب همدلی و هم زبانی در آینده نزدیک خبر داد و گفت: سازمان بسیج ورزشکاران در اعیاد مختلف با همکاری اداره کل ورزش و جوانان برنامه بسیار خوبی فرهنگی و اردویی برای توسعه ورزش استان دارد.

 

در ادامه مدیرکل ورزش و جوانان استان ضمن تشکر از پیگیری های همه اعضا کمیته ستاد اظهار داشت: در قبال رشادت و فداکاری خون شهدا وظیفه داریم برای یاد و خاطره شان در برگزاری مراسم کنگره شهدا تلاشمان را دوچندان کنیم.

 

حبیب حسین زادگان گفت: تمرکز و دقت بیشتری در این زمینه انجام گیرد زیرا این اقدام یک کار ارزشمند و موثر جهت تبلیغات خوب و مفید برای جامعه جوان در بحث فرهنگی است.

 

وی اظهار داشت: باید با همه توان و با همکاری دستگاه ها استان در میزبانی کنگره شهدای ورزشکار کشور که در سال ۹۴ در مازندران برگزار می شود و همچنین شهید شاخص کشورهم از این مازندران است، به نحوه احسن و شایسته در میزبانی و برگزاری این همایش بزرگ کشوری موفق باشیم.

 

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران با اشاره به اینکه جامعه ما تشنه معنویت است و با استفاده از ظرفیت ها به خوبی بهره برد، گفت: با برگزاری برنامه های فرهنگی و متنوع در بین جوانان و همچنین با حمایت مالی و پشتیبانی برای رفع مشکلات جامعه جوان باید قدم برداشت.

 

حسین زادگان از حمایت همه جانبه خود و دستگاه ورزش در برگزاری مراسم باشکوه کنگره شهدای ورزشکار کشور در استان خبر داد و اذعان داشت: این همایش مهم فرهنگی در سال ۹۴ برای استان است که با کمک گرفتن از همه ظرفیت ها در دیگر دستگاه های اجرایی باید در بعد و اشاعه فرهنگی خوب کار کنیم.

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو