لزوم تفاوت استان های مدال آور با سایر استانها در تقسیم اعتبار و بودجه

 
نسیم ورزش: رئیس کمیته ملی المپیک در دیدار با استاندار و مدیرکل ورزش و جوانان مازندران گفت: ستان هایی که از نظر مدال و افتخارآفرینی موفق تر هستند باید با دیگر استان ها از نظر تقسیم اعتبار و بودجه تفاوت داشته باشند.

رئیس کمیته ملی المپیک

کیومرث هاشمی بیان داشت: پتانسیل و قابلیت ورزش مازندران بسیار بالا است و ورزشکاران مازندرانی همیشه برای ورزش کشور افتخارآفرینی می کنند و به معنای واقعی مازندران استان طلایی کشور است.

 
وی با اشاره به ورزش مازندران در قبل و بعد از انقلاب همیشه در سکوی نخست کشور بوده، تصریح کرد: مازندران از استان های ویژه ورزشی است و باید از هر نظر نگاه ویژه تری از سوی مسئولان به ورزش این خطه شود.

 
رئیس کمیته ملی المپیک ادامه داد:  کم توجهی به ورزشکاران موجب از بین رفتن انگیزه و روحیه ورزشکاران می شود.

هاشمی با اشاره به اینکه بازی های المپیک ریو ۲۰۱۶ را پیش رو داریم، افزود: در حال حاضر بیشترین نگاه مسئولان و کمیته موفقیت ورزشکاران ایرانی در بازی های المپیک ریو ۲۰۱۶ است.

 
وی از دیدار با مدیران کل، روسای هیئت ها و ورزشکاران سراسر کشور قبل از اعزام ورزشکاران به المپیک ۲۰۱۶ خبر داد و گفت: این دیدار به منظور تعامل بیشتر با مدیران کل و ورزشکاران و همچنین و حمایت از استان هایی است که شانس حضور ورزشکاران درالمپیک ۲۰۱۶ را دارند، صورت می گیرد.

 
رئیس کمیته ملی المپیک با بیان اینکه آموزش و پرورش بهترین ارگان برای کشف استعداد و نخبه ورزشی است، اظهار داشت: در حال حاضر ۱۳ میلیون دانش آموز در کشور مشغول تحصیل هستند که در صورت تعامل بیشتر دو دستگاه ورزش و جوانان و آموزش و پرورش می توانیم در موفقیت ورزش کشور موفق تر باشیم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *