لزوم استفاده از خرد جمعی برای توسعه ورزش آمل

نسیم ورزش:  سرپرست جدید اداره ورزش و جوانان آمل گفت: برای توسعه ورزش این شهرستان معتقد به استفاده از خرد جمعی، همفکری با ورزشکاران و انجام کار گروهی هستم.

خبرگزاری فارس: لزوم استفاده از خرد جمعی برای توسعه ورزش آمل

 ناصر نصری در آیین تودیع و معارفه سرپرست جدید اداره ورزش و جوانان این شهرستان، اظهار کرد: مسئولان ورزشی باید برای امر ورزش قهرمانی و همگانی همه تلاش خود را انجام دهند.

وی افزود: بنا به فرمایشات اهل بیت (ع) و بزرگان دینی عقل سالم در بدن سالم است و بخش زیادی از سلامت بدن با ورزش ایجاد می‌شود.

سرپرست جدید اداره ورزش و جوانان آمل با اشاره به اینکه خدمت در دستگاه ورزش می‌تواند در ایجاد سلامت بین مردم تاثیرگذار باشد، تصریح کرد: این شهرستان یکی از شهرهای مهم در عرصه ورزش است که در رشته‌های مختلف تیم ملی شاهد حضور ورزشکاران آن در اردوهای گوناگون و اعزام به میادین بین‌المللی و جهانی هستیم.

نصری با تاکید بر استفاده از خرد جمعی و بهره از همه نقطه‌نظرها و پیشنهادات، یادآور شد: همیشه بر انجام کار گروهی تاکید دارم و امیدوارم روزهای خوشی را در ورزش شهرستان آمل شاهد باشیم.

این مسئول نیز در این مراسم اظهار کرد: تا پایان سال ۱۳۹۴ بیش از ۱۲ هزار ورزشکار سازمان‌یافته در شهرستان آمل داشتیم که در رشته‌های مختلف در حال فعالیت هستند.

محمود نائیج با اشاره به اینکه در شهرستان آمل بیش از ۴۵ هیأت ورزشی فعالیت دارند، گفت: ورزشکاران زیادی در این شهرستان مشغول به فعالیت هستند و تاکنون علاوه بر بخش قهرمانی در بخش همگانی نیز گام‌های بلندی برداشته شده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *