کنگره شهدای ورزشکار کشور آذرماه در ساری برگزار می شود

نسیم ورزش: رئیس ستاد کنگره شهدای جامعه ورزش مازندران در نشستی با اصحاب رسانه با اشاره به برگزاری سومین کنگره شهدای ورزشکار کشور به محوریت شهید شاخص ورزش کشور از مازندران بهرام اسدپور گلوگاهی بیان داشت: این کنگره با حضور مسئولان کشوری، استانی و شهرستانی آذرماه در ساری برگزار می شود.

نشست خبری
حبیب حسین زادگان از برگزاری مسابقات بین‌المللی کشتی درغرب استان با محوریت شهید شاخص ورزش کشور خبر داد و اذعان داشت: این مسابقات با حضور شش کشور جهان در رامسر برگزار خواهد شد.

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران در خصوص منابع مالی برگزاری کنگره شهدای ورزشکار استان، اظهار داشت: اداره کل ورزش و جوانان آمادگی خود را برای در خصوص سخت‌افزاری اعلام و باید از امکانات و شرایط دستگاه‌های اجرایی استفاده شود.

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران در خصوص سفر هیات دولت به مازندران و مطالبات این اداره کل، تصریح کرد: پروژه  تخصصی برای شهرستان جویبار، بازسازی استادیوم شهید متقی و بخشی از پروژه‌های ملی که نیاز به اعتبارات ملی دارد در اولویت است.

*به دنبال تکمیل اطلاعات ورزشکاران هستیم

در ادامه این نشست رئیس سازمان بسیج ورزشکاران مازندران گفت: در دو ماه اخیر ۶۲۰ شهید ورزشکار در استان شناسایی شد و به دنبال تکمیل اطلاعات و آثار کامل آن‌ها هستیم.

سید جواد حسینیان  با اشاره به شهید شاخص کشور بهرام اسدپور گلوگاهی، اظهار داشت: تا پایان آبان ماه سال جاری ۲۰ یادواره و یک یادواره ویژه در گلوگاه برگزار می‌کنیم.

رئیس سازمان بسیج ورزشکاران مازندران بابیان اینکه سه هزار بنر، پوستر و بر شور به سراسر کشور با اطلاعات شهید اسدپور گلوگاهی ارسال شد، افزود: از برنامه‌های ستاد کنگره شهدای جامعه ورزشی پرده‌برداری از آلبوم شهید شاخص کشور است.

دبیرستاد کنگره شهدای جامعه ورزش مازندران رونمایی از تمبر شهید بهرام اسد پور گلوگاهی، برگزاری نمایشگاه آثار شهدای ورزشکار، تهیه و چاپ تابلوی شهدای ورزشکار با محوریت این شهید، پرده‌برداری از تمثال و ساخت مجسمه شهید از برنامه‌های شب یادواره اعلام کرد و افزود: تمثال شهید بهرام اسدپور گلوگاهی در مدخل ورودی شهر آمل، سوادکوه، چالوس و گلوگاه نصب می‌شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو