کسب ۴۳ مدال جهانی،آسیایی و بین المللی ورزشکاران مازندرانی در دوماهه نخست امسال

نسیم ورزش: مدیرکل ورزش و جوانان مازندران گفت: با اشاره به افتخارآفرینی ورزشکاران مازندرانی در معیت تیم های ملی افزود: طی دو ماه گذشته سال ۹۴ ورزشکاران مازندرانی در رشته های مختلف تیم های ملی موفق به کسب ۴۳ مدال جهانی، آسیایی و بین المللی شدند.

87

حبیب حسین زادگان با بیان اینکه کسب ۴۳ مدال  جهانی، آسیایی و بین المللی برای یک استان در سطح کشور بی سابقه و بی نظیر است، اذعان داشت: مازندران گل سرسبد ورزش کشور است که ورزشکاران این خطه به اندازه ۱۷ استان برای کشورمان افتخارآفرینی می کنند.

وی، گفت: از ۳۴ مدال کسب شده توسط ورزشکاران مازندرانی در دو ماه گذشته ۱۷ مدال جهانی، ۱۹ مدال آسیایی و ۷ مدال بین المللی هستند.

حسین زادگان کسب ۱۲ مدال طلا، ۳ مدال نقره و ۲ مدال برنز در رقابت های جهانی توسط ورزشکاران مازندرانی خبر داد و  تصریح کرد: ۱۰ مدال طلا، ۵ مدال نقره و ۴ مدال برنز در مسابقات آسیایی و ۴ مدال طلا، ۴ مدال نقره و ۳ مدال برنز در رقابت های بین المللی به دست آمد.

وی با اشاره به اینکه از ۴۳ مدال کسب شده در سال ۹۴ توسط ورزشکاران مازندرانی ۳۳ مدال توسط مردان و ۱۰ مدال توسط زنان کسب شد، اذعان داشت: نسبت سال گذشته ۷۷ درصد در رده مردان و ۲۳ درصد در رده زنان ورزش مازندران رشد مدال داشته است.

حسین زادگان از دعوت ۳۲۳ ورزشکار مازندرانی به اردوی تیم های ملی در رده بخش مردان و زنان در ۲ ماه گذشته خبر داد و افزود: از این تعداد ورزشکار ۲۴۸ ورزشکار در رده آقایان و ۷۵ ورزشکار در رده بانوان بودند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو