کسب ۳ مدال توسط کشتی گیران مازندرانی در جام بین المللی زیلکوفسکی لهستان

 
نسیم ورزش: در مسابقات کشتی آزاد بین المللی جام زیلکوفسکی لهستان ۳ کشتی گیر مازندرانی با درخشش خود موفق به کسب ۳ مدال شدند.


مسابقات کشتی آزاد جام زیلکوفسکی که به میزبانی لهستان در شهر ورشو برگزار شد، ۳ کشتی گیر مازندرانی با درخشش خود درترکیب تیم ملی موفق به کسب یک مدال طلا و ۲ مدال برنز شدند.

عباس طحان ملی پوش مازندرانی وزن ۹۷ کیلوگرم با پیروزی در برابر حریفانی از ترکیه، قرقیزستان، لهستان در فینال نیز موفق شد حریف گرجستانی خود را سه بر یک شکست دهد و مدال خوش رنگ طلا را به گردن آویزد.

همچنین در این وزن محمدحسین محمدیان دیگر ملی پوش مازندرانی با پیروزی در مقابل حریفانی از اسپانیا، بلاروس راهی مرحله نیمه نهایی شد که در این مرحله مقابل حریفی از گرجستان شکست خورد و با توجه به حضور کشتی گیر گرجستانی در فینال، وی در شانس مجدد کسب مدال در برابر حریفانی از ژاپن و ترکیه پیروز شد و به مدال برنر بسنده کرد.

مرتضی رضایی قلعه نیز دیگر کشتی گیر مازندرانی وزن ۷۴ کیلوگرم کشورمان پس از پیروزی مقابل حریف از چین در برابر کشتی گیر ژاپنی شکست خورد اما با توجه به شرکت کشتی گیر ژاپنی در فینال، وی در شانس مجدد کسب مدال در برابرحریفانی از مجارستان و آلمان پیروز شد و مدال برنز این وزن را کسب کرد.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *