کسب مقام سومی تیم کشتی آزاد دخانیات مازندران در تورنمنت بین المللی فرانسه

نسیم ورزش: تیم کشتی آزاد دخانیات مازندران که به نمایندگی از کشورمان در تورنمنت جام هنری دوگلان فرانسه حضور یافت، موفق به کسب مقام سومی این رقابت ها شد.

کشتی آزاد
تیم کشتی آزاد دخانیات مازندران که به نمایندگی از کشورمان در تورنمنت بین المللی جام هنری دوگلان به میزبانی فرانسه در شهر نیس شرکت نمود، با کسب یک مدال نقره، ۲ مدال برنز و ۳ مقام پنجمی  پس از تیم های آمریکا و رومانی موفق به کسب مقام سومی این مسابقات شد.

سعید غلامی در وزن ۷۴ کیلوگرم موفق به کسب مدال نقره، آرمین رضا زاده در ۸۶ و اکبر صفرپور در ۹۷ کیلوگرم نیز موفق به کسب ۲ مدال برنز شدند.

در این تورنمنت حبیب حسین زادگان مدیرکل ورزش و جوانان مازندران به عنوان سرپرست و نماینده وزارت ورزش و جوانان، محمد معصومی به عنوان سرمربی، مهدی باغبانیان، سیدعلی خدایی و مهرنوش شاهرخی نیز به عنوان مربیان، تیم کشتی آزاد دخانیات مازندران را در این رقابت ها همراهی می کردند.

یکی از اهداف مهم سفر حسین زادگان مدیرکل ورزش و جوانان مازندران در این مسابقات، بازدید از امکانات ورزشی و باشگاه های معتبر فرانسه، در دو بعد از منظر سخت افزاری و نرم افزاری به همراه مسئولان ورزش فرانسه بود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو