کسب مدال نقره قاسم رضایی کشتی گیر فرنگی کار مازندرانی در مسابقات جهانی آمریکا

نسیم ورزش: در مسابقات کشتی فرنگی قهرمانی جهان گزینشی المپیک قاسم رضایی ملی پوش مازندرانی ضمن کسب مدال نقره موفق شد سهمیه المپیک ریو ۲۰۱۶ را نیز به دست آورد

رضایی
رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی جهان و گزینشی المپیک که از دیروز در سالن ورزشی آرلینس آرنا شهر لاس وگاس آمریکا آغاز شد، قاسم رضایی ملی پوش مازندرانی در فینال وزن ۹۸ کیلوگرم مقابل آتور الکسانیان از ارمنستان شکست را پذیرا شد و مدال نقره این وزن را به دست آورد.

قاسم رضایی فرنگی کار وزن ۹۸ کیلوگرم کشورمان پس از استراحت در دور اول در دور دوم مقابل مگومدوف از روسیه قهرمان بازی های اروپایی در یک کشتی حساس، زیبا و نزدیک با نتیجه ۴ بر ۲ به برتری دست یافت.

وی در دور سوم دانیل کابررا از کوبا قهرمان پان آمریکن و جوانان جهان را با نتیجه ۵ بر صفر شکست داد و راهی مرحله یک چهارم نهایی شد.

رضایی در این دیدار در یک کشتی فکورانه و علیرغم آسیب دیدگی از ناحیه ابرو با نتیجه ۴ بر صفر مقابل جنگ ایلدیم از ترکیه به برتری رسید و علاوه بر کسب سهمیه المپیک راهی مرحله نیمه نهایی شد.

 وی در این مرحله مقابل الیس گوری قهرمان جهان از بلغارستان با نتیجه ۳ بر صفر به برتری رسید و فینالیست شد.

رضایی در دیدار نهایی و فینال در برابر آرتور الکسانیان  کشتی گیر ارمنستانی دارنده مدال طلای جهان ۲۰۱۴ و برنز المپیک لندن با نتیجه سه بر صفر شکست خورد و مدال نقره این وزن را کسب کرد.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *