کسب مدال طلا کیوان قنبرزاده در مسابقات جایزه بزرگ آسیا

نسیم ورزش: کیوان قنبرزاده دونده ملی پوش مازندرانی در مسابقات جایزه بزرگ آسیا در تایلند موفق به کسب مدال طلا شد.

 در مسابقات دوومیدانی جایزه بزرگ آسیا که به میزبانی تایلند در شهر بانکوک برگزار شد، کیوان قنبرزاده در پرش ارتفاع با بیشترین پرش موفق به کسب مدال خوش رنگ طلا شد.

در این پیکارها کیوان قنبرزاده در ماده پرش ارتفاع با پرش ۲/۲۶سانتی متر موفق به کسب مدال طلا شد.

در این ماده ورزشکاران کشورهای سوریه و چین پس از کیوان قنبرزاده دوم و سوم شدند.

مسابقات دوومیدانی جایزه بزرگ آسیا که به میزبانی تایلند در شهر بانکوک برگزار می شود شرکت کنندگان در ۶ ماده در سه مرحله تا هشتم تیر در دو بخش مردان و زنان با هم رقابت می کنند.

 1. شعبان وفایی نژاد

  خبرهای کوتاه از ورزش مازندران
  ************************
  ساری: شعبان وفایی نژاد
   تمرینات تیم سازمان عمران شهرداری ساری در لیگ ۳ قهرمانی فوتبال کشور در زمین فوتبال صنایع چوب و کاغذ استان آغاز شده است .
   استقبال علاقمندان ورزش امسال طی ۵ شب اول از کلیه مسابقات ورزشی جام رمضان در مازندران بسیار ضعیف بوده است .
   هنوز تکلیف تیم صنعت ساری در لیگ ۲ قهرمانی فوتبال کشور مشخص نشده است ؛ بدون شک جریان ها و کشمکش های سیاسی عامل بی سازمانی این تیم است .
   حبیب حسین زادگان مدیرکل ورزش و جوانان مازندران اظهار داشت : قبول دارم که باید در اطلاع رسانی نسبت به موفقیت های ورزش مازندران قویتر حاضر شویم موفقیت های ورزش استان خوب بوده و باید استمرار پیدا کند.
   محسن حاجی پور در ۵۹ کیلوگرم – قاسم رضایی در ۹۸ – بشیر باباجان زاده در ۱۳۰ کیلو سه قهرمانی مازندرانی هستند که به اردوی تیم ملی جهت حضور در مسابقات قهرمانی در کشور آمریکا دعوت شدند ؛ محسن حاجی پور بخت اول حضور را دارد و در این ارتباط رضایی و حاجی پور باید انتخابی برگزار کنند ولیکن از مازندران هیچ مربی حضور ندارد مازندرانی ها سالیان سال رضا سیم خواه – حسن رنگرز را به عنوان مربی تیم ملی از مازندران داشتند ؛ ضمن اینکه فرهاد اسماعیل نژاد – مظفر فولادی – حسن زاده و میرزاده از مربیان شاخص کشتی استان در رشته فرنگی به شمار می روند .
   اداره ورزش و جوانان ساری باید تکلیف رئیس هیئت کشتی ساری مشخص کند ؛ بهر حال عدم نظارت رئیس هیئت کشتی ساری موجب نگرانی جمعی از مربیان این شهر شده است ؛ در حال حاضر چرخش و گردش کشتی ساری قائم به شخص شده است .
   تکلیف پیست دوومیدانی و چمن و جایگاه تماشاگران ورزش شهید متقی همچنان در هاله ای از ابهام قرار دارد .
   با توجه به ناکامی شدید تیم بوکس ساری در مسابقات قهرمانی مازندران ، انتظار جابجایی در هیئت رئیسه بوکس این شهر وجود دارد .
   عملکرد کمسیون ورزشی شورای شهر ، بابل را به عنوان الگو همه شوراهای اسلامی در سراسر مازندران معرفی کرده است ؛ بابل در ورزش با پیشرفت های قابل ملاحظه ای طی سالیان گذشته روبرو بوده است که این موفقیت حاصل همین رویکرد مثبت مسئولینش بوده است .
   با حذف حسین رضازاده از ریاست فدراسیون وزنه برداری دیگر نامی از وی مطرح نمی باشد ؛ همانطوریکه او به دنبال حذف حریفان خود در ارکان فدراسیون وزنه برداری بود اینک خودش از این جایگاه کنار گذاشته شد ؛ از این وضعیت بهداد سلیمی و حسین توکلی بسیار رضایت دارند .
   محمدی کیادهی عضو جدید شورای شهر ساری که مدیرعامل باشگاه استقلال ساری نیز است به مناسبت حضورش در شورای شهر ، به همه اعضای شورا یک گل آبی هدیه داد.
   عشورزاده کماکان مرد اول تکواندو جهان است .
   بیش از ۸۰ درصد ملی پوشان ورزش مازندران عضو بسیج هستند.
   به همت سازمان بسیج ورزش مازندران ، مراسم شبی با قرآن در حسینیه عاشقان کربلا برگزار شد.
   مهندس رضوی معاون قهرمانی ورزش مازندران از همه کسانی که ورزش مازندران را نقد می کنند تشکر کرد ؛ وی گفت: همه برای ما عزیز هستند و ما نیز قصد داریم در فعالیت هایمان عدالت را رعایت کنیم .
   حسین زادگان مدیر کل ورزش و جوانان مازندران گفت: به همه منتقدین ورزش استان احترام می گذاریم . پس از شخص فلاح استاندار مازندران ، همه نگاههای خبرنگاران ( چه منتقدین و چه موافقین ) به عملکرد مدیرکل ورزش و جوانان استان بوده است که این دیدگاه ماحصل جایگاه ورزش مازندران است .
   جمعی از کشتی گیران و پیشکسوتان کشتی ساری و مازندران با سید محمد آقامیری عضو حقوقدان شورای شهر و داوطلب جدید انتخابات مجلس دیدار کردند ؛ آقامیری گفت: باید از ورزش مازندران بالاخص کشتی حمایت هایی همه جانبه صورت پذیرد.
   نادر دست نشان به عنوان یکی از مربیان لیگ در استان آذربایجان معرفی شد ؛ ایکاش از وجود او در مازندران استفاده می شد وی از مربیان کاربلد مازندران در کشور است .
   مدیرکل ورزش و جوانان مازندران گفت: برای من مهم ورزش مازندران است من مدیرکل ورزش استان هستم تفاوتی بین ساری ، بابل ، قائمشهر و یا دیگر شهرها وجود ندارد نگاه استانی در مدیریت ورزش مازندران جاری است .
   بازهم شاهد نصب بنرهای تبلیغاتی از سوی برخی از روسای هیئت های ورزشی هستیم که پول برگزاری یک مسابقه در حد شهرستان را ندارند . مسئولین هیأت های ورزشی استان و هیئت های شهرستانی ظاهراً این جایگاه را برای انتخابات شوراها و مجلس ابزاری می دانند ؛ زیرنویس همه بنرها جمعی از بی شناسنامه ها هستند.
   چرا از وجود فرهاد اسماعیل نژاد مربی سازنده کشتی فرنگی مازندران در فدراسیون کشتی استفاده نمی شود .
   مدیرکل ورزش و جوانان مازندران طی حکمی قاطعانه به همه هیأت های ورزشی استان تأکید کرد که نباید در جایگاه ستادهای تبلیغاتی داوطلبان انتخابات ایفای نقش کنند.
  زمان مخابره:۴۴/۷-۳ تیر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *