کسب مدال خوش رنگ طلای مجتبی عابدینی در تورنمنت تایلند

نسیم ورزش: مجتبی عابدینی شمشیرباز ملی پوش مازندرانی که در قالب تیم دانشگاه آزاد در تورنمنت بین المللی شمشیربازی تایلند شرکت کرده بود، در بخش اسلحه سابر این مسابقات صاحب مدال طلا شد.

سومین روز از تورنمنت بین المللی شمشیربازی تایلند، با برگزاری دیدارهای اسلحه سابر مردان پیگیری شد که طی آن تیم دانشگاه آزاد، نماینده اعزامی ایران به این مسابقات توسط عابدینی صاحب مدال طلا شد.

در چارچوب این بخش از مسابقات، مجتبی عابدینی شمشیرباز مازندرانی بعد از غلبه بر حریفانی از تایلند (دو بازیکن)، کره جنوبی، اندونزی و هنگ کنگ، موفق شد در جدول ۳۲ نفره مسابقات نیز بازیکن دیگری از تایلند را شکست دهد و یک مرحله دیگر صعود کند.

عابدینی در جدول ۱۶ نفره مسابقات، شمشیربازی از هنگ کنگ را شکست داد و در جدول ۸ نفره نیز مقابل نماینده ای از کره جنوبی به برتری دست یافت و راهی نیمه نهایی شد. این ملی پوش شمشیربازی تیم دانشگاه آزاد در مرحله نیمه نهایی تورنمنت بین المللی تایلند برابر هم تیمی خود فرزاد باهر ارسباران به برتری دست یافت و راهی دیدار نهایی شد.

مجتبی عابدینی در دیدار نهایی و فینال مقابل حریف کره جنوبی به برتری دست یافت و مدال طلای تورنمنت بین المللی شمشیربازی تایلند در اسلحه سابر را از آن خود کرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *