کاله مازندران به مرحله نیمه نهایی لیگ دسته یک بسکتبال کشور صعود کرد

نسیم ورزش: تیم بسکتبال کاله مازندران با پیروزی در سومین دیدارش برابر تیم نفت امیدیه در آمل به مرحله نیمه نهایی رقابت های امسال لیگ دسته یک بسکتبال باشگاه های کشور صعود کرد.

 

سومین دیدار تیم های کاله مازندران و نفت امیدیه در مرحله یک چهارم نهایی این رقابت ها در سالن ورزشی پیامبر اعظم آمل برگزار شد و تیم کاله با حساب ۹۶ بر ۷۰ میهمان جنوبی خود را شکست داد و از گردونه رقابت ها حذف کرد.
شاگردان سیدصابر موسوی در تیم کاله مازندران در این مسابقه در هر چهار کوارتر برتری عددی خود را برابر تیم نفت حفظ کردند و در نهایت با اختلاف ۲۶ امتیاز برنده از زمین مسابقه خارج شدند.
دو تیم کاله مازندران و نفت امیدیه در دو دیدار گذشته هر کدام صاحب یک پیروزی شدند و با برتری نماینده مازندران در بازی سوم ، تیم امیدیه از صعود به جمع چهار تیم پایانی رقابت های لیگ دسته یک باشگاه های کشور بازماند.
تیم کاله مازندران در مرحله نخست حذفی با انصراف تیم آدمیس میناب به جمع هشت تیم پایانی صعود کرده بود و در مرحله دوم در سه مسابقه برابر تیم نفت امیدیه ، این تیم را درمجموع با نتیجه ۲ بر یک شکست داد.
مرحله نیمه نهایی این رقابت ها با حضور تیم های کاله مازندران ، شیمیدر تهران ، شهرداری کاشان و شهرداری دزفول روزهای چهارشنبه و پنجشنبه همین هفته در دزفول برگزار می شود.
تیم کاله در مرحله نیمه نهایی به مصاف تیم شهرداری دزفول می رود و شیمیدر تهران با شهرداری کاشان مسابقه می دهد.
برنده هر دو مسابقه به طور مستقیم به رقابت های فصل آینده لیگ برتر بسکتبال باشگاههای کشور صعود خواهند کرد.
مسابقات امسال لیگ دسته یک بسکتبال باشگاههای کشور با حضور ۱۷ تیم در دو گروه شمال و جنوب برگزار می شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *