قیدی: حواشی ازدواج ما تمرکز همسرم را بهم ریخت!

نسیم ورزش : ملی‌پوش کامپوند ایران گفت: حواشی ازدواج این یکی دو روز تاثیر زیادی روی عملکرد همسرم گذاشت وتمرکز او را بهم ریخت

حواشی ازدواج

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی نسیم ورزش٬مجید قیدی ملی پوش تیر اندازی با کمان ایران اظهار داشت: این چند روز خیلی تیرو کمان پرحاشیه شده است. خود شما و چند نفر از خبرنگاران در جریان بودید ما از چندی قبل تصمیم داشتیم خبر ازدواج رسمی خود را اعلام عمومی کنیم. قطعا آشنایی از پیش بود و مقدماتی انجام شده بود اما خودمان تصمیم داشتیم در جریان این بازی ها به طور نمادین خبر ازدواج را اعلام کنیم.

وی افزود: نمی دانستیم که این موضوع با حواشی مربوط به خانم نعمتی مرتبط می شود. این خیلی اشتباه است. فکر می‌کنم برخی حتی بیشتر از مدال طلا به دنبال حواشی هستند و فکر می‌کنند. برعکس رسانه های خارجی که خیلی مثبت برخورد کردند متاسفانه اقدام ما در داخل ایران خیلی بازتاب مثبتی نداشت!

قیدی تاکید کرد: حواشی این یکی دو روز تاثیر زیادی روی عملکرد همسرم گذاشت وتمرکز او را بهم ریخت و همین موضوع موجب شد چهارم شود. تیر و کمان ورزش تمرکزی است.

ملی پوش تیروکمان ایران تاکید کرد: به هیچ عنوان این اقدام ما ربطی به فدراسیون نداشت. ما خودمان تصمیم گرفتیم. رئیس فدراسیون تازه آمده است و برخی با او خصومت دارند.

چند روز پیش ۲ کماندار کشورمان خبر ازدواج خود را در جریان بازی‌های آسیایی اعلام کردند در حالی که این ۲ کماندار آذرماه سال گذشته ازدواج کرده بودند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو