قوی سپید در صدر باقی ماند

نسیم ورزش: دو تیم قوی سپید و خزر رودسر با پیروزی در لیگ برتر موفق شدند تا جایگاه خود را در صدر جدول تثبیت کنند.


هفته دهم لیگ برتر فوتبال ساحلی کشور در شهرهای مختلف برگزار شد و طی آن نمایندگان گیلان به ۱ شکست و  ۲ برد دست یافتند.

 
در حساس‌ترین مسابقه تیم صدرنشین قوی سپید بندرانزلی در ورزشگاه مبارکه اصفهان و با داوری مرتضی رهگشایی، علی حاجی پور، احمد کوهستانی و غلامرضا سلطانی موفق شد با نتیجه ۸ بر ۳ تیم یاران اصفهان را شکست دهد.

 
برای قوی سپید فرید بلوک باشی چهار گل، مسعود غلامی ۳ گل و مهدی حسنی یک گل به ثمر رساندند تا با ۲۴ امتیاز همچنان در صدر باقی بماند.

 
در دیگر مسابقه این هفته خزر رودسر در ورزشگاه ساحلی شهرداری این شهر و با داوری ابراهیم اکبرپور، سیامک سمولر، بهمن آزادگان و مهرداد رسولی موفق شد تا پس از تساوی ۱ بر ۱ در وقت‌های قانونی و اضافی برابر دریانوردان پارس جنوبی، در ضربات پنالتی با نتیجه ۳ بر ۲ حریف خود را شکست دهد.

 
محمدصادق دهقان ۲ گل و سینا رحمتی ۱ گل برای خزر رودسر و محمد معصوم‌زاده برای دریانوردان در این مسابقه موفق به گل‌زنی شدند تا تیم خزر رودسر با کسب یک امتیاز از این برد با ۱۵ امتیازی در رتبه چهارم باقی بماند.

 
در آخرین نبرد این هفته تیم لسمان مروارید رشت در ورزشگاه مجتمع مروارید زیبا کنار به داوری جهانگشت محمدیان، علیرضا طیارزاده، زاهد صدیقی و ناصر دل افکار با نتیجه ۴ بر ۲ مغلوب تیم شهید نژادیان شد.

 
مهیار زارعی و محمد کریمی با دو گلی که به ثمر رساندند نتوانستند مانع شکست لسمانی‌ها در این مسابقه شوند تا این تیم کماکان با ۴ امتیاز در رتبه یازدهم لیگ برتر فوتبال ساحلی باقی بماند.

 
در هشتمین دوره لیگ برتر فوتبال ساحلی کشور، ۱۳ تیم حضور دارند که در یک گروه با یکدیگر مسابقه می‌دهند که در ادامه ۵ تیم برتر در مرحله نهایی به‌صورت رفت و برگشت با یکدیگر مسابقه می‌دهند تا قهرمان لیگ مشخص شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو