قهرمان گیلانی کشتی ساحلی جهان :مسئولین هیچگونه حمایتی نکردند/ تمامی هزینه ها را شخصی پرداخت کرده ام

نسیم ورزش: سید امیر حسین میربابا شاهی که موفق به کسب مدال طلای مسابقات جهانی کشتی ساحلی رومانی گردید در مراسمی که به همت بخش خصوصی برگزار شد مورد تجلیل قرار گرفت و از عدم حمایت مسئولین ذیربط گلایه نمود.


سید امیر حسین میربابا شاهی در مسابقات جهانی کشتی ساحلی که در کشور رومانی برگزار شد در وزن ۸۵+ کیلوگرم به افتخار کسب مدال طلا نائل گردید و به این مناسبت مراسم تجلیل این قهرمان افتخار آفرین گیلان زمین به همت بخش خصوصی و در کافه ناخدا رشت که با نیت تجلیل و گردهمایی هنرمندان ، ورزشکاران ، فرهیختگان و مفاخر کشور تاسیس گردیده است برگزار شد.
دکتر اسماعیل عرب ، بانی این مراسم ضمن تجلیل از سید امیر حسین میربابا شاهی قهرمان کشتی ساحلی جهان ، این عزیزان را افتخار هر ایرانی دانسته و افزودند: اهتزاز پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران در میادین بین الملی توسط قهرمانان گیلانی و روحیه اخلاقی و پهلوانی آنان زمینه ی الگو سازی مناسب برای جوانان را فراهم می سازد که باید از پتانسیل موجود بهره برد و تمامی کسانی که می توانند در معرفی و تجلیل این افتخار آفرینان نقشی ایفا نمایند در این زمینه کوشا باشند.
وی ادامه داد : جوانان ایرانی با الگو پذیری از قهرمانان خودساخته غربی از هویت ایرانی – اسلامی فاصله گرفته اند و ما مقصر هستیم که نتوانستیم قهرمانان حقیقی را به آنان معرفی نماییم .
وی درباب تفاوت کشتی ساحلی و آزاد افزود: مسابقات کشتی ساحلی در ماسه انجام می شود و یک تایم ۳ دقیقه ای از کشتی آزاد کمتر است و به غیر از دست هرجای بدن با زمین تماس داشته باشد امتیاز دارد و هر ورزشکار که به امتیاز ۳ برسد مسابقه به اتمام می رسد.
میر باباشاهی هزینه تمرینات قهرمانی را بسیار بالا دانست و از عدم حمایت مسئولین ذیربط گلایه کرد و اشاره نمود: تمامی هزینه ها را به صورت شخصی تامین و پرداخت می نمایم و هیچ نهادی در استان مساعدت و همراهی نمی کند وی افزود: حتی بعد از بازگشت به کشور هیچگونه مراسم استقبال و تجلیلی از وی صورت نپذیرفته است.
این قهرمان جهان از مسئولین درخواست نمود که به مسائل و مشکلات ورزشکاران حرفه ای که پرچم کشور را در سراسر جهان برافراشته نگه می دارند رسیدگی نمایند که موجب دلسرد شدن آنان نگردد و عاقبت به خیر شوند.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو