قهرمان قهرمانان ورزشی مازندران چگونه معرفی شدند

نسیم ورزش/ شعبان وفایی نژاد: در خبرها داشتیم که قهرمان قهرمانان ورزش مازندران معرفی و حتی از آنها تجلیل نیز به عمل آمد که در این ارتباط یکی از کشتی گیران هم به عنوان مذکور نائل گشت .

سوأل اینجاست که چگونه ممکن است نفر اول تیم ملی و دارند مدال با ارزش جهانی و کشتی گیران اعزامی به مسابقات قهرمانی جهان در همین وزن از همین استان ، فرد دیگری باشد اما قهرمان قهرمانان نفر دوم او معرفی می شود!

شعبان وفایی نژاد

اما موضوع به سال گذشته برمی گردد که بهداد سلیمی قهرمان سال گذشته جهان می توانست مرد اول قهرمان قهرمانان معرفی شود یا رضا یزدانی دارنده مدال طلای سال های گذشته جهان یا قاسم رضایی مرد اول کشتی فرنگی مازندران در المپیک و دارنده سه مدال جهانی در کشتی فرنگی و یکی از پرافتخارترین کشتی گیران فرنگی به این مهم نائل می شدند اما ایکاش در بحث مبارزه با دوپینگ هم قدری در این همایش مباحثی را مطرح می کردند البته بنده قصد ندارم کالبد شکافی موضوعی را یادآور شوم که مطمئناً بازتاب خوبی نخواهد داشت .

اما باید مشخص شود که آیا در بحث اعلام شدن یکی از ورزشکاران مازندرانی به عنوان ورزشکار دوپینگی آنهم اداره کل هیچگونه دیدگاهی نه در تأئید و نه در تکذیب و نه در حمایت و محکومیت ندارد اما تجلیل چه مفهومی دارد ؛ البته در معرفی عاشورزاده در انتخاب قهرمان قهرمانان ورزش استان موفق عمل کرده است .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *