قهرمان رقابت‌های اسکواش مردان مازندران مشخص شد

 

 

نسیم ورزش: سرپرست هیئت اسکواش مازندران گفت: رقابت‌های قهرمانی اسکواش مردان مازندران با قهرمانی محمدحسین مومنی به کار خود پایان داد.   untitled

رضا شفاهی با اشاره به اینکه رقابت‌های قهرمانی اسکواش مردان مازندران به کار خود در خانه اسکواش مرکز مازندران پایان داد که در آن محمدحسین مومنی با غلبه بر رقبای خود قهرمان شد، اظهار کرد: مرحله فینال مسابقات شامگاه گذشته برگزار شد که در این رقابت‌ها ۱۶ اسکواش‌باز مازندرانی از شهرهای آمل، ساری و میاندورود به دیدار هم رفتند.

وی با بیان اینکه مراحل مقدماتی و نیمه‌نهایی رقابت‌های قهرمانی اسکواش مردان مازندران به مدت یک روز در مرکز مازندران پیگیری شد، افزود: دور نهایی و فینال این مسابقات نیز با نبرد محمدحسین مومنی و رضا مومنی همراه بود.

سرپرست هیئت اسکواش با اشاره به اینکه این رقابت‌ها به صورت آزاد برگزار شد، خاطرنشان کرد: مسابقات به مناسبت گرامی‌داشت روز جهانی کار و کارگر دنبال شد.

وی با بیان اینکه علی بابایی کارنامی مدیرکل کار، تعاون و رفاه اجتماعی مازندران به همراه خیران و حامیان ورزش در این مراسم حضور داشتند، اضافه کرد: برای برگزاری این مسابقات با مشکلاتی از سوی اداره ورزش و جوانان ساری روبه‌رو بودیم که در گام نخست به سختی مجوز ورود ورزش‌دوستان و علاقمندان به سالن برگزاری مسابقه مهیا شد.

شفاهی با اشاره به قهرمانی محمدحسین مومنی و نائب قهرمانی رضا مومنی در این رویداد مهم ورزشی گفت: عبدالرحیم مالدار و ابوالفضل رضوانی هم در این رقابت‌ها مقام سوم را به طور مشترک کسب کردند که همگی از روستای بادله شهرستان میاندورود بودند.

این مسئول با اعلام اینکه تمام تلاش خود را به‌کار می‌بندیم تا ورزش اسکواش را در شهرها و روستاهای مازندران ترویج دهیم، گفت: این ورزش یکی از ورزش‌های نوپا است که در ابتدای فعالیت اساسی خود در مازندران با استقبال پرشور خانواده‌ها و ورزش‌دوستان روبرو شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *