قهرمان جشنواره ورزشی والیبال نونهالان دختر کشور در رامسر مشخص شد

نسیم ورزش : دومین جشنواره فرهنگی ، ورزشی والیبال نونهالان دختر کشور روز دوشنبه با قهرمانی تیم والیبال برخوار اصفهان به پایان رسید.

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، در آئین اختتامیه این جشنواره که در مجموعه ورزشی شهید چمران رامسر برگزار شد، محمدرضا داورزنی رئیس فدراسیون والیبال و ‘ مایدا چیچیچ ‘ سرمربی تیم ملی والیبال بانوان کشور حضور داشتند.
سرپرست کل مسابقات و ناظر فنی فدراسیون والیبال به خبرنگار ایرنا گفت : در پایان سه روز برگزاری این جشنواره ، تیم برخوار اصفهان اول و تیم های خمینی شهر اصفهان و شهر بابک کرمان نیز به ترتیب در مکان های دوم و سوم قرار گرفتند.
نرگس افشین افزود : در این دوره از رقابت ها ۱۵۰ ورزشکار در قالب ۷۴ تیم به مدت سه روز با یکدیگر رقابت کردند.
وی گفت : در کل ۱۶۴ بازی بین تیم های شرکت کننده با قضاوت ۱۹ داور برگزار شد.
سرپرست کل مسابقات و ناظر فنی فدراسیون والیبال افزود : در این دوره از رقابت ها ، بهاره اکبری مهاجر از کرمان ، زهرا رضایی از اصفهان و آرمیتا بختیارکیا البرز به عنوان بهترین بازیکنان معرفی شدند.
وی شناسایی استعدادها، توجه به والیبال پایه و استفاده از بهترین های این رشته از سراسر کشور را از جمله اهداف این جشنواره برشمرد.
دومین جشنواره فرهنگی و ورزشی والیبال نونهالان کشور سه شنبه هفته گذشته با حضور ۷۰۰ ورزشکار در مجموعه ورزشی شهید چمران رامسر به مدت سه روز برگزار شده بود.
در این دوره از مسابقات تیم های گلستان و مازندران به ترتیب جایگاه اول و دوم قرار گرفتند و تیم های کاشان و گیلان نیز مشترکا سوم شدند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو