قهرمان المپیک عضو افتخاری جمعیت هلال‌احمر شد

نسیم ورزش: قاسم رضایی قهرمان المپیک ۲۰۱۲ لندن در رشته ورزشی کشتی فرنگی در آخرین روز از طرح نوروزی جمعیت هلال‌احمر، عضو افتخاری این سازمان عام‌المنفعه شد.

خبرگزاری فارس: قهرمان المپیک عضو افتخاری جمعیت هلال‌احمر شد

به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال‌احمر آمل، در آخرین روز از طرح نوروزی سال ۹۴ جمعیت هلال‌احمر مازندران، قاسم رضایی قهرمان المپیک ۲۰۱۲ لندن در رشته ورزشی کشتی فرنگی به همراه سرپرست جمعیت هلال‌احمر آمل با حضور در پست‌های ایمنی و سلامت این شهرستان عضو افتخاری جمعیت هلال‌احمر شد.

قاسم رضایی پس از بازدید از پست‌های ایمنی و سلامت نوروزی جمعیت هلال‌احمر شهرستان آمل، خدمت در هلال‌احمر را افتخاری بزرگ دانست و گفت: فعالیت و ارائه خدمات بشردوستانه اعضای جوانان بسیار ارزنده بوده و حضور آنها موجب دل‌گرمی مسافران و گردشگران به مازندران می‌شود.

وی با اشاره به علاقه‌مندی خود نسبت به عضویت در این سازمان یادآور شد: هلال‌احمر حلقه اتصالی میان مردم و تمام آن دسته از افرادی است که عشق خدمت به مردم را در دل می‌پرورانند.

قهرمان کشتی فرنگی المپیک ۲۰۱۲ لندن و مرد طلایی مسابقات جهانی، بین‌المللی و آسیایی با ابراز خرسندی از حضور در جمع جوانان و امدادگران جمعیت هلال‌احمر بیان کرد: خدمت خالصانه به مردم موهبتی از الطاف خداوند کریم است و باید قدرشناس این نعمت عظیم بود.

جمشید نیکزاد سرپرست جمعیت هلال‌احمر آمل هم با قدردانی از حضور این قهرمان ارزنده کشور در کنار اعضای جوان سازمان جمعیت هلال‌احمر یادآور شد: حضور ورزشکاران و هنرمندان به عنوان عضو داوطلب در چنین موقعیت‌هایی، موجب همدلی و مشارکت بیشتر مردم در نوع‌دوستی می‌شود.

قاسم رضایی طی بازدید از پست‌های هلال‌احمر آمل، در پست شهید جان‌برار حیدری لباس خدمت به جمعیت هلال‌احمر مازندران را بر تن کرده و به عنوان عضو افتخاری این سازمان معرفی شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو