قهرمانی کشتی آزاد جوانان ایران با ۵ طلا و ۴ برنز در آسیا

نسیم ورزش : تیم ملی کشتی آزاد جوانان ایران با کسب ۵پنج مدال طلا و چهار مدال برنز قهرمان رقابت های آسیایی هند شد.

کشتی آزاد جوانان ایران

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی نسیم ورزش٬ رقابت های کشتی آزاد جوانان قهرمانی آسیا روزهای ۳۰ و ۳۱ تیرماه در سالن ایندرا گاندی شهر دهلی نو هند برگزار شد و در پایان تیم ایران با پنج مدال طلای امیرحسین کاووسی، سجاد غلامی، عباس فروتن، سجاد عزیزی و امیر یاری در اوزان ۷۰، ۷۹، ۹۲، ۹۷ و ۱۲۵ کیلوگرم و چهار مدال برنز رضا علیجان زاده، امیرحسین مقصودی، علی سوادکوهی و سید سجاد سیدی در اوزان ۵۷، ۶۵، ۷۴ و ۸۶ کیلوگرم و کسب ۱۸۹ امتیاز قهرمان آسیا شد. پس از تیم ایران تیم های هند و ازبکستان به ترتیب با ۱۷۳ و ۱۲۸ امتیاز دوم و سوم شدند.
در وزن ۷۹ کیلوگرم «سجاد غلامی» در دیدار فینال در کمتر از یک دقیقه با نتیجه ۱۰ بر صفر ساچین گیری از هند را مغلوب کرد و صاحب مدال طلا شد.
در وزن ۹۲ کیلوگرم هم «عباس فروتن» در دیدار فینال مقابل تاکوما اوتسو از ژاپن با نتیجه ۱۰ بر صفر به برتری رسید و به مدال طلا دست یافت.
«سجاد عزیزی» دیگر طلایی ایران بود که در وزن ۹۷ کیلوگرم در فینال سریک بایتخانوف از قزاقستان را مغلوب کرد.
در وزن ۱۲۵ کیلوگرم «امیر یاری» در دیدار پایانی در مصاف با حسن بای رحیم اف از ازبکستان با نتیجه ۳ بر یک پیروز و صاحب مدال طلا شد.
در وزن ۷۰ کیلوگرم «میرحسین کاووسی»با نتیجه ۱۰بر ۷ ویشال کالیرامانا از هند را مغلوب کرد و به مدال طلا دست یافت.
در دیدار رده بندی وزن ۵۷ کیلوگرم «رضا علیجان زاده» با نتیجه ۱۱ بر صفر روزگلدی سید اوف از ترکمنستان را شکست داد و به مدال برنز رسید.
در وزن ۶۵ کیلوگرم هم «امیرحسین مقصودی» در دیدار با نتیجه ۵ بر ۲ از سد کوانیش دویسنکول از قزاقستان گذشت و به مدال برنز دست یافت.
در وزن ۷۴ کیلوگرم علی سوادکوهی در دیدار مقابل بکجان کامچیبیکوف از قرقیزستان با نتیجه ۱۱ بر یک پیروز شد و به مدال برنز رسید.
در وزن ۸۶ کیلوگرم «سید سجاد سیدی» در دیدار فینال مقابل کایری یاگی از ژاپن با نتیجه ۱۰ بر ۲ پیروز شد و برنز گرفت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو