قهرمانی کانوپولوی دختران ایران در بازی های آسیایی

نسیم ورزش : قهرمانی کانوپولوی دختران ایران در بازی های آسیایی / تیم ملی قایقرانی دختران ایران در بخش کاناپولو با برتری مقابل سنگاپور با اقتدار به مقام قهرمانی هجدهمین دوره بازهای آسیایی ۲۰۱۸ اندونزی رسید.

قهرمانی کانوپولوی دختران ایران

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی نسیم ورزش٬ در دیدار فینال مسابقات که امروز چهارشنبه برگزار شد، تیم ایران در مصاف با سنگاپور با نتیجه ۵ بر ۲ به پیروزی رسید و عنوان قهرمانی را بدست آورد.
در دیدار رده‌بندی نیز دو تیم ژاپن و چین تایپه به مصاف هم رفتند که در نهایت چین‌تایپه توانست ژاپن را با نتیجه ۱۱ بر ۳ شکست دهد و صاحب مقام سوم شود.
این دوره از مسابقات کاناپولو به صورت آزمایشی برگزار شد و مدال‌های آن در جدول توزیع مدال های بازی‌های آسیایی اندونزی محاسبه نمی‌شود.
اما در حاشیه این مسابقات اتفاق عجیبی رخ داد که قابل توجه است. قبل از شروع دیدار فینال کادر فنی بانوان تیم ملی ایران متوجه می‌شوند که کلاه یکی از بازیکنان ثابت این تیم را به همراه نیاورده‌اند و این بازیکن ناخواسته به قسمت ذخیره‌ها رفت تا برای او‌ کلاهی تهیه شود.
جالب بود که در چند دقیقه ابتدایی همه اعضای کادر فنی، بازی را رها کرده و به دنبال کلاه شماره ۷ از تیم آقایان برای بازیکن تیم دختران بودند.
این مشکل بعد از گذشت ۴ دقیقه از بازی سرانجام حل شد تا این بازیکن بتواند برای تیم کانوپولوی کشورمان وارد مسابقه شود.
در جدول توزیع مدال ها، کاروان اعزامی ایران تاکنون با ۱۷ طلا، ۱۶ مدال نقره و ۱۶ برنز پس از کشورهای چین، ژاپن، کره جنوبی و اندونزی در جایگاه پنجم رده بندی قرار دارد.
بازی های آسیایی ۲۰۱۸ اندونزی از ۲۷ مرداد ماه آغاز شده است و تا ۱۱ شهریور نیز ادامه دارد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو