قهرمانی کاراته‌کاهای آملی در مسابقات کاراته کشور

نسیم ورزش : قهرمانی کاراته‌کاهای آملی در مسابقات کاراته کشور / رزمی‌کاران آملی در مسابقات کاراته قهرمانی کشور به میزبانی بابلسر در رده سنی بزرگسالان در بخش کاتای تیمی به مقام قهرمانی دست یافتند.
قهرمانی کاراته‌کاهای آملی

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی نسیم ورزش٬ رشته ورزشی کاراته از دیرباز تاکنون در استان مازندران مورد استقبال خانواده‌ها و ورزش‌دوستان بوده و فرزندان زیادی برای یادگیری فنون رزمی زیر دست مربیان کاراته آموزش را آغاز می‌کردند.

قهرمانان و ورزشکاران زیادی در رشته ورزشی کاراته برای شهرستان آمل مدال‌آوری کردند و برای اعتلای بیشتر نام و اعتبار ایران اسلامی بر روی سکو جای گرفتند.

دو رویداد مهم کاراته طی روزهای گذشته در سطح کشور برگزار شد که ورزشکاران آملی بار دیگر درخشش خوبی داشتند.

یکی از قهرمانان آملی رشته ورزشی کاراته در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان آمل، اظهار کرد: ششمین دوره مسابقات پیشکسوتان کاراته قهرمانی کشور برگزار شده که استقبال خوبی از سوی بزرگان ورزشی شد.

علی رضایی افزود: در رده سنی ۳۰ تا ۳۵ سال توانستم با پیش رو برداشتن رقیبان از باشگاه ورزشی اسدی‌فر به جمع چهار نفر برتر رسیدم و در پایان به مدال برنز و رتبه سوم دست پیدا کردم.

وی با اشاره به اینکه ۱۸۰ کاراته‌کا در این رویداد مهم در استان البرز و شهرستان کرج به مدت یک روز شرکت داشتند، تصریح کرد: حدود ۱۵ سال به صورت حرفه‌ای در سبک JSKA کاراته با حریفان داخلی و خارجی مبارزه دارم و در این مسیر مربی ارزشمندم علیرضا رضازاده همیشه همراهم بود.

این قهرمان ملی رشته رزمی کاراته با اعلام برگزاری مسابقات کاراته قهرمانی کشور به میزبانی استان مازندران در شهرستان بابلسر، بیان کرد: در این مسابقات ۴۲۰ ورزشکار با هم رقابت کردند که در رده سنی بزرگسالان به عنوان یکی از نمایندگان مازندران از باشگاه اسدی‌فر در بخش کاتای تیمی به مقام قهرمانی دست یافتیم.

رضایی خاطرنشان کرد: ورزشکاران آملی در سبک JSKA توانستند با هدایت علیرضا رضازاده توانمندی خود را نمایش داده و مدال طلا دست پیدا کنند.

به گزارش فارس؛ رضایی در مسابقات کاراته قهرمانی جهان در سال ۲۰۱۴ تمرینات منسجم و فراوانی داشت و ولی در نخستین دیدار با حریف رژیم غاصب صهیونیست در یک قرعه قرار گرفت و به دلیل به رسمیت نشناختن این رژیم غاصب از انجام مبارزه سر باز زد البته این اقدام با قدرشناسی رهبر انقلاب همراه بوده و معظم‌له لوح تقدیر این حرکت دشمن‌ستیز را به وی اهدا کردند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو