قهرمانی نیما بها در مسابقات اسکی بزرگداشت زنده یاد شریعتی پور

نسیم ورزش : نیما بها به عنوان نخست رقابت‌های بزرگداشت زنده یاد رامبد شریعتی پور دست پیدا کرد.

 

نیما بها

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، ششمین دوره مسابقات بزرگداشت زنده یاد رامبد شریعتی پور با حضور پرتعداد اسکی بازان روز دوشنبه ۱۱ بهمن در پیست اسکی دربندسر برگزار شد و نیما بها عنوان نخست را به خود اختصاص داد.

در این مسابقات محمد ساوه شمشکی در جایگاه دوم قرار گرفت و سید امیر صید عنوان سوم را بدست آورد.در پایان این رقابت‌ها نفرات برتر با اهدای مدال و هدایایی از سوی خانواده زنده یاد شریعتی پور مورد تقدیر قرار گرفتند. 

زنده یاد “رامبد شریعتی پور” اسکی باز نوجوان ایرانی شش سال پیش برای تمرین راهی سوئیس شده بود که متاسفانه بر اثر یک سانحه جان به جان آفرین تسلیم کرد. شادروان رامبد شریعتی پور در طول دو سال عضویت در تیم منتخب دانش آموزان ایران در مسابقات قهرمانی مدارس کشور و قهرمانی دانش آموزان جهان سال ۸۸ در ایتالیا به عنوان نماینده ایران حضور یافته بود شرکت کرد.

وی با توجه به علاقمندی به پیشرفت توسط خانواده خود راهی سوئیس می‌شود تا زیر نظر مربیان آن کشور برای ارتقا سطح اسکی قهرمانی آموزش ببیند که متاسفانه در زمان فراغت از تمرینات بر اثر حادثه سقوط بهمن در محوطه خارج از پیست جان به جان آفرین تسلیم می‌کند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *