قهرمانی مسابقات فوتبال روستایی مازندران نصیب تیم تسکاتک نوشهر شد

نسیم ورزش: تیم تسکاتک نوشهر با برتری برابر نماینده ساری در دیدارنهایی مسابقات فوتبال روستایی مازندران جام قهرمانی مسابقات را از آن خود کرد.

تیم فوتبال مازندران از رسیدن به فینال مسابقات المپیاد کارگران کشور بازماند
دیدارنهایی این مسابقات عصریکشنبه در ورزشگاه شهیدوطنی قائمشهر برگزار شد وطی آن تیم تسکاتک نوشهر با نتیجه یک برصفر برابر تیم شهیدمحمدی ساری به برتری دست یافت وقهرمان پنجمین دوره این مسابقات شد.

تنها گل این دیدار و پیروزی بخش تیم تسکاتک نوشهر را ‘ محمد نوری ‘ در دقیقه ۸۱ مسابقه وارد دروازه تیم شهید محمدی ساری کرد.

رییس هیات ورزش های روستایی وبومی محلی مازندران گفت: مسابقات امسال فوتبال روستایی مازندران با حضور ۱۴ تیم در دو گروه هفت تیم به صورت رفت وبرگشت برگزار شد.

محمدرضا بحرگرد نیکو افزود: با توافقاتی که با رئیس هیات فوتبال استان مازندران انجام شد، قرار بر این شد که قهرمان این دوره از رقابت ها به طورمستقیم به رقابت های لیگ دسته دوم فوتبال باشگاه های مازندران صعود کند.

وی اضافه کرد: برگزاری این مسابقات سبب خواهد شد تا تیم های روستاییان راه پنج ساله را برای صعود به لیگ های فوتبال باشگاهی مازندران را با برگزاری چند دیدار طی کنند و مستقیما به سطح کشوری هم راه پیدا کنند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو