قهرمانی مازندران در مسابقات تنیس ساحلی کشور

نسیم ورزش : تیم ‘ نوا خودرو الف بابلسر’ در مسابقات تنیس ساحلی قهرمانی کشور که میزبانی آن را نیز برعهده داشت، به مقام قهرمانی دست یافت.

مسابقات تنیس ساحلی

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی نسیم ورزش٬ در پایان این مسابقات که جمعه شب در ساحل شهرستان بابلسر برگزار شد، تیم نوا خودرو الف با ترکیب اسماعیل غلامرضا پور، علی غلامرضا پور و حسین اطروشی با کسب بیشترین امتیاز در این دوره از مسابقات که به صورت تیمی برگزار شد به مقام نخست دست یافت و جام قهرمانی مسابقات را بالای سر برد.
این تیم در دوره گذشته این مسابقات نیز به مقام نخست دست یافته بود و از عنوان قهرمانی دوره گذشته خود در این مسابقات نیز دفاع کرد.
همچنین تیم های آزمایشگاه دکتر چپرلی گنبد و دراپ شات گلستان به ترتیب دوم و سوم شدند.
در این مسابقات که با حضور ۶ تیم از استان های کشور چهار روز به صورت دوره ای به میزبانی هیات تنیس مازندران در بابلسر برگزار شد، تیم های هیات تنیس تهران، نواخودرو بابلسر ب و گیو گیلان در رده های چهارم تا ششم این مسابقات قرار گرفتند.
رییس هیات تنیس مازندران به خبرنگار ایرنا گفت که این مسابقات یکی از اولویت های فدراسیون برای انتخاب نفرات برتر برای حضور در تیم ملی تنیس ساحلی بوده است.
علیرضا لطفیان افزود: با وجود تعداد کم تیم های شرکت کننده در این مسابقات، اما سطح کیفی مسابقات با توجه به حضور بازیکنان مدعی درهمه تیم ها قابل قبول بوده و حتی اعضای کمیته فنی فدراسیون که در این مسابقات حضور داشتند، رضایت نسبی خود را از این مسابقات اعلام کرده بودند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو