قهرمانی مازندران در نخستین دوره مسابقات قهرمانی هاپکیدو GHA کشور

نسیم ورزش : قهرمانی مازندران در نخستین دوره مسابقات قهرمانی هاپکیدو GHA کشور / در نخستین دوره رقابت‌های رزمی هاپکیدو مازندران قهرمان اولین دوره مسابقات قهرمانی هاپکیدو GHA کشور شد.
قهرمانی مازندران در نخستین دوره مسابقات

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی نسیم ورزش٬ نخستین دوره مسابقات کشوری هاپکیدو GHA با حضور ۱۳۰ ورزشکار از استان‌های مختلف به میزبانی شهر آمل و در سالن ورزشی غدیر این شهرستان برگزار شد که در نهایت با قهرمانی استان مازندران این مسابقات به پایان رسید.

جعفر نوایی رئیس هاپکیدو G.H.A کشور در حاشیه این مسابقات در گفت‌وگو با فارس، اظهار کرد: مسابقات جهانی ۲۰۱۹ در مردادماه سال آتی در کشور امارات برگزار خواهد شد و بدین منظور مسابقات بزرگ کشوری جهت انتخاب نفرات برتر برای اعزام  در اردیبشت‌ماه ۹۸ برگزار می‌شود.

وی افزود: هاپکیدو GHA در اولین سال فعالیت کشوری خود در سال ۹۶ موفق شد با مجوز وزارت ورزش در مسابقات جهانی ۲۰۱۷ مکزیک مدال‌آوری کند و برای حضور در مسابقات ۲۰۱۹ نیز برنامه‌ریزی خوبی در پیش دارد.

همچنین حامد ولی مسؤول هاپکیدو G.H.A استان مازندران نیز با بیان اینکه مازندران دارای پتانسیل‌های فراوانی در رشته‌های ورزشی ازجمله هاپکیدو است، گفت: ما در این خصوص تمام همت خود را بسیج کرده‌ایم تا میزبان شایسته‌ای برای اولین دوره مسابقات کشوری باشیم.

این مسؤول از نتایج این مسابقات گفت و افزود: ورزشکاران در بخش‌های مبارزه، دفاع شخصی، افت طول و سلاح سرد باهم رقابت کردند که در پایان مازندران با کسب ۱۸ طلا، ۱۵ نقره، ۷ برنز بر سکوی قهرمانی ایستاد و گلستان با ۳ طلا، ۲ نقره، ۴ برنز و آذربایجان شرقی با یک طلا، ۴نقره و ۵ برنز به ترتیب دوم و سوم شدند.

به گزارش فارس، کاپ اخلاق این رقابت‌ها به استان خراسان جنوبی تعلق گرفت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو