قهرمانی مازندران در مسابقات کشوری کانوپولو بانوان

نسیم ورزش : قهرمانی مازندران در مسابقات کشوری کانوپولو بانوان/ سومین دوره مسابقات قهرمانی کشور کانوپولو بانوان زیر ۱۸ سال که به میزبانی استان یزد برگزار شد، امروز با قهرمانی تیم استان مازندران به پایان رسید.
قهرمانی مازندران در مسابقات کشوری

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، روز پایانی سومین دوره مسابقات قهرمانی کشور کانوپولو بانوان زیر ۱۸ سال امروز دوشنبه ۲۲ بهمن ماه با برگزاری مسابقات نیمه نهایی، رده بندی و فینال به میزبانی هیات قایقرانی استان یزد برگزار شد.

در دور نیمه نهایی این رقابت ها تیم خراسان رضوی با ۱۳ گل سیستان و بلوچستان را کنار زد، البرز ۱ بر ۱۲ در برابر مازندران تسلیم شد و مرکزی ۴ بر ۳ یزد را شکست داد.

در دور رده بندی البرز به مصاف یزد رفت که در نهایت البرز ۴ بر ۹ از یزد شکست خورد و در جایگاه چهارم قرار گرفت و یزد مقام سوم را بدست آورد و در فینال ۲ تیم مرکزی و مازندران بر سر عنوان قهرمانی با هم به رقابت پرداختند که در پایان مازندران ۹ بر ۱ مرکزی را مغلوب کرد و موفق به کسب عنوان قهرمانی این دوره از مسابقات شد.

به این ترتیب تیم مازندران اول، مرکزی دوم، یزد سوم، البرز چهارم، خراسان رضوی پنجم و سیتان و بلوچستان ششم شد و سومین دوره مسابقات قهرمانی کشوری کانوپولو بانوان زیر ۱۸ سال با قهرمانی مازندران در استان یزد به پایان رسید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو