قهرمانی مازندران در مسابقات والیبال نوجوانان پسر کشور

نسیم ورزش : قهرمانی مازندران در مسابقات والیبال نوجوانان پسر کشور / مسابقات قهرمانی نوجوانان پسر کشور با مشخص شدن تیم های قهرمان به پایان رسید

 

قهرمانی مازندران در مسابقات والیبال

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی نسیم ورزش٬ مسابقات قهرمانی نوجوانان کشور روز پنجشنبه در سه شهر ادامه پیدا کرد تا روز پایانی مسابقات نیز برگزار شده و این مسابقات به پایان برسد.

در جریان مسابقات دسته اول، تیم تهران در دیدار فینال برابر مازندران قرار گرفت و در رقابتی نزدیک با نتیجه سه بر دو شکست خورد تا مازندران قهرمان این مسابقات شود. شفقی رئیس سازمان لیگ و وکیلی سرمربی تیم نوجوانان تماشاگر این مسابقه حساس به میزبانی لنگرود بودند.

قهرمان دسته دوم مسابقات نوجوانان کشور اما البرز بود. البرز موفق شد در دیدار فینال این دسته با اقتدار و با نتیجه ۳ بر صفر خوزستان را شکست دهد. در دیدار رده بندی نیز اصفهان ۳ بر یک مرکزی را شکست داد تا در جایگاه سوم قرار بگیرد.

در مسابقات دسته سوم که به میزبانی سنندج برگزار می شد، تیم هرمزگان با نتیجه ۳ بر صفر تیم لرستان را شکست داد و به رتبه اول مسابقات در این دسته رسید. در دیدار رده بندی نیز کردستان میزبان با نتیجه ۳ بر صفر زنجان را شکست داد و سوم شد.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو