قهرمانی لیگ برتر هدف اصلی تیم بسکتبال باویلچر شهرداری آمل است

نسیم ورزش : سرمربی تیم بسکتبال باویلچر شهرداری آمل پس از کسب سومین پیروزی متوالی تیمش در رقابت های لیگ برتر بسکتبال باویلچر باشگاههای کشور گفت که هدف اصلی تیمش کسب مقام قهرمانی در این رقابت هاست.

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، مسعود فلاح روز شنبه افزود : خوشبختانه توانستیم با تلاش وانگیزه بالایی که در دیدار هفته سوم برابر تیم پرمهره و ملی پوش مخابرات اصفهان داشتیم، پیروزی را از آن خود کنیم.
وی ادامه داد : به لحاظ فنی کاملا در برابر حریف اصفهانی که از سه بازیکن اصلی تیم ملی نیز بهره مند بود ، برتر نشان دادیم و با اتحاذ تاکتیک های مناسب هم در دفاع و هم در حمله توانستیم تیم مخابرات اصفهان را در خانه اش با نتیجه ۷۰ بر ۶۲ شکست دهیم.
سرمربی تیم بسکتبال باویلچرشهرداری آمل گفت : تیم شهرداری آمل امسال تیم کاملا یک دست و جوانی شده و انگیزه بالایی برای نشان دادن قابلیت های خود برابر حریفان در لیگ و نیز کسب مقام قهرمانی در این رقابت ها دارند.
وی اضافه کرد : اکنون و پس از سه مسابقه برابر تیم های گروه یک ، با ۶ امتیاز در صدر جدول قرار گرفتیم و تلاش خواهیم کرد در بازی های مرحله برگشت نیز این روند رو به رشد را ادامه دهیم.
تیم شهرداری آمل با کسب دو امتیاز این مسابقه جمع امتیازهایش را به چهار رساند و در صدر جدول رده بندی گروه یک این رقابت ها قرا گرفت.
تیم شهرداری آمل در هفته سوم رقابت های امسال لیگ برتر بسکتبال باویلچر باشگاههای کشور جمعه شب در دیداری بیرون از خانه در اصفهان با نتیجه ۷۰ بر ۶۲ تیم مخابرات این شهر را شکست داد.
رقابت های امسال لیگ برتر بسکتبال باویلچر باشگاههای کشور با حضور ۸ تیم در دو گروه چهار تیمی برگزار می شود که تیم شهرداری آمل در گروه یک این رقابت ها با تیم های هیات زنجان، پگاه فارس و مخابرات اصفهان هم گروه است.
تیم بسکتبال باویلچر شهرداری آمل در هشت دوره گذشته رقابت های لیگ برتر بسکتبال باویلچر معلولان باشگاههای کشور حضور داشت و تاکنون دو مقام سومی در دو فصل گذشته این رقابت ها را کسب کرده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *