قهرمانی ششم برای بهترین گلر آسیا

اختصاصی نسیم ورزش : قهرمانی ششم برای بهترین گلر آسیا /تیم ملی ناشنوایان کشورمان در مسابقات قهرمانی آسیا که در کشور تایلند برگزار شد .

 

قهرمانی ششم برای بهترین گلر آسیا

توانست برای ششمین بار به عنوان قهرمانی آسیا دست پیدا کند.ایران در این رقابت ها با نتایج قاطع و کمترین گل خورده از سد حریفان خود گذشت و در دیدار فینال هم با نتیجه ۴بر۰ تیم ملی ژاپن را شکست داد و با شایستگی به مقام قهرمانی رسید.تیم ملی ناشنوایان ایران ۲ عنوان قهرمانی جهان را نیز در کارنامه دارد.
اما نکته قابل توجه این قهرمانی برای مازنی ها،احمدرضا رضایی سنگربان و کاپیتان سوادکوهی تیم ملی فوتسال ناشنوایان و کم شنوایان ایران درون دروازه این تیم بود که توانست به خوبی از دورازه تیم ملی ایران در این رقابت حفاظت کند و به عنوان بهترین گلر این رقابت ها با تیم ملی برای چندمین بار قهرمان آسیا شود.
احمدرضا رضایی با حضور در دفتر هفته نامه پرش و در مصاحبه با خبرنگار این هفته نامه تصریح کرد:فوتسال ناشنوایان از سال ۸۸ سبک جدیدی به خود گرفت و قوانین جدیدی وارد این رشته شد.تیم فوتسال ناشنوایان با ۱۴ بازیکن ثابت کار خود را با آقای رعدی مربی تیم ملی آغاز کرد که در سال ۸۹ آقای شمس به جای آقای رعدی سرمربی تیم ملی شد.نزدیک به ۹ سال است که بازیکنان تیم ملی فوتسال ناشنوایان درکنار هم به تمرین و مسابقه می پردازند که هماهنگی بسیار خوبی را بوجود آورده است.
رضایی در ادامه گفت:کیفیت تیم ملی ناشنوایان و کم شنوایان بسیار بالاست و می تواند با تیم های ملی و باشگاهی دیگر نیز به رقابت بپردازد.بازیکنان تیم ملی هم در تیم های لیگ برتری فعالیت می کنند و به طور حرفه ای فوتسال خود را دنبال می کنند.رقابت های آسیایی هم با حضور ۱۰ تیم برتر قاره آسیا در تایلند برگزار شد که خوشبختانه توانستیم با بازی های خوب و قابل قبول قهرمانی این مسابقات را بدست آوریم.تیم های آسیایی بسیار قدرتمند تر از سالهای گذشته حاضر شدند و بازیهای خوبی را شاهد بودیم.
سنگربان تیم ملی با اشاره به عدم حمایت مسئولین اظهار داشت:نمی توانم بهانه ای را از مسئولین شهر و استانم قبول کنم.الآن بعد از گذشت ۶ روز از بازگشت به ایران جز رئیس اداره ورزش و اداره بهزیستی سوادکوه کسی خبری از من نگرفته است.امیدوارم مسئولین قدر قهرمانان خود را بیشتر بدانند و حمایت از آنان را فراموش نکنند.
در پایان احمدرضا رضایی بیان کرد:تشکر ویژه ای از دکتر آرام مدیرکل بهزیستی مازندران دارم،زیرا در بدترین شرایط زندگی موقعیت کاری مناسبی را برایم فراهم کرد و همیشه یکی از حامیان ورزشی من می باشد.تحمل دوری خانواده و همسر مهربانم برایم بسیار سخت بود که با مهربانی و دعای خیرشان توانستم این دوری را تحمل کنم و بهترین عملکرد را در این مسابقات داشته باشم.
تهیه و تنظیم:رضا وریجی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو